Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcera mi ten Daniel mik poslal zadost ja jsem mu to nepotvrdila ale on me otravuje ve zpravach rekl ze te zna a jestli nechci to neco viridit at dost me to stve ja jsem mu napsala ze nemas ochranku nech si nevymysli ze jsem se ptala pravyho dalika a on rekl ze ochranku nemas a on nasal ze si pisu s fejkem ja mu napsala ze nejsi fake a nech mi da pokoj a pak uz nepsal
    • Nemám žádnou ochranku, to je blbost co ti píše, já ho ani neznám :(
      • OK vsak ja mu neverim ja verim jen tobe
  • Ešte niečo. Rozmýšľam , že sa prihlásim do tohtoročnej SuperStar. Načo si mám dať pozor aké to tam je? Ďakujem.:)
    • Tento rok není Superstar ne? Není to jednou za 2 roky? :)
      • Máš pravdu, je jednou za dva roky.
        • To je jedno ale chcem sa pripraviť do budúcna. :)
      • Som myslela , že je. :D Ale tak do budúcna. :)
  • Dali ty byvas v panelaku alebo dome
    • V domě :)
  • Dali a čo si dnes robil? :)
    • Byl jsem z velké části dne venku :) a se Sabčou a Andriankem :)
      • *Adriankem
        • Vy ste spolu taký roztomilí pozdravuj ich. :*
  • Ahoj Dali, tak jsme se tě konečně dočkaly. Můžu se zeptat, ty písničky, co si zpíval na superstar, ses musel učit, nebo si je uměl. Nedovedu si představit, se naučit text třeba za dva dny a ještě to zazpívat. Děkuji měj se fajn.
    • Ahoj Petro, písničky jsem některé už celkem uměl, ale některé jsem se musel vážně učit nazpaměť :)
      Ty, které jsem si vybíral já, tak ty jsem celkem zvládal se rychle naučit, jelikož jsem je už téměř znal :)
      Jinak taky se měj hezky.
      • Ještě jednou, ty jsi zpíval i anglicky, asi umíš angličtinu dobře, protože tě z porotců nikdo neupozorňoval, že bys ji měl chybnou, jako jiným to třeba říkali. Díky.
  • Tak keď sa môžme pýtať tak: Dali aký je Majk Spirit? Lebo som videla , že máš s ním foto.:)
    • Ano, mám :) je to fajn člověk :)
      • :))
  • I ja jsem rada ze jsi tu Daliku moc se nam po tobe styskalo a co jsi dnes delal a moje kamoska the pozdravuje mic ti fandila Daniel mik zas ho?
    • Jj budu
    • Neznám. Nic mi to neříká. Jinak taky pozdravuj :)
  • Zvláštne tu ostáva ticho. Ale neobviňujem tu nikoho. :)
  • Ahoj Dali,je super že si tu už sme sa ťa nevedeli dočkať a vravel si že o 7:00ale skôr a prišiel si o 8:00nevadí aj to sa stava.Mám otázku moc ťa obťažoval ten David Rajt a ako ťa obťažoval? *3*
    • Áno aj ja som sa to chcela spýtať.:)
      • Nechci se o tom bavit :) promiňte, ale tohle tu rozebírat holky fakt nechci.
        • V poriadku a čo robíš?;)
          • Poslouchám písničky :) jinak omlouvám se za zpoždění.
            • Jaj nevadi a kde si bol ak sa smiem spytat ked si tak meskal?
        • Ok , keď ti to je nepríjemné.:))
  • Jsem tu :) tak se mě klidně na něco ptejte, jestli chcete :)
    • Súrne sa ťa niečo musím spýtať ok? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit