Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna ze Jo anonym 123 mozna ze to dela ten rajt aby se dalimu pomstil jestli to dela on tak je dost trapnej gey jeden zasranej hnusnej
    • JJ.Aj tak je trápny.:)
      • úplne mega traapny a co vlastne urobil Dalikovy? počula som niekde o tom ale nwm presne čo sa stalo *9*
        • Ja jsem cetla ze se ten kluk vydaval za moniku bagarovou Jana bendika atd a ted se vecpal I k nasemu dalikovi a jeste jsem cetla ze dalikovi psal zpravy na fb Jak ho miluje atd a tak si pri dalik smazal fb
          • Napíšem hezky česky: Hele čum ten je ale b*zna ! :DDD Rajte jdi hezky do baru čeká tě tam tyčka. :DDD
            • Presne tak a neoxyduj tu nikoho nezajimas ty Pako ani ty tvoje dislajky ne
        • Trepe , že je jeho manažér,ochranka. Obťažoval už viac celebrít zo SS.
          • jaj magor
  • To bude ten podvodník. Našla som to na Prásku. A vraj tvrdí že je : manažér,ochranka...Slepčíka tak bacha na neho...
  • Že to někoho baví davat dislajky :( ale já to fakt nejsem už mám 3dislajky
    • Ale ja to opravdu nejsem holky doufam ze mi verite
      • Veríme neboj.
        • Rozmýšľam či to nie je ten podvodník David Rajt čo Dalíka oklamal.
          • ten David Rajt je gay?
            • Hej. :)
      • ani ja som to neni
    • To bude nejaký vypatlanec (ale ja nie) :DD
  • Ahojky holky *_* jak se máte??? :) já tak všelijak ♥•♥ škoda ze tu uz neni Daliik :( ♪♪♪nudim se , kdyz tu neni :( snad vrzy dojde :D jo a ja taky nedavam dislajky nebo jak se to pise :)
    • Som zvedavá ktorý debo tu zas je ...:DDD
  • Já taky ne
    • Tak asi tu ešte niekto je....
      • Co kdyz je tu zas ten chlap co my poslal zadost a tvrdi ze je dalik on rikal ze sem chodi a pise si tu s nami nekdy
        • noo ivca možné je to
          • Neee prosim anonym 123 to nerikej nebo zas odejde nevime to na 100 % ze to je fake on tu ten pravej taky je prison Holky verte tomu nechci tu verit sama
            • Aj ja si myslím , že je tu pravý.Ale rozmýšľam nad tým chlapom . A nie je to ten Rajt čo chcel Dalíka oklamať?
          • :) možno tu pravý ani vôbec nebol...
        • Tak nech sa pakuje niekde. :DD Prečo začínam pochybovať , že tu bol aj pravý Dalík?
  • Daliku prossssiiiimmm odepis jestli tu jsi je nam moc smutno
  • Kto tu zas dáva dislajky? :DDD
    • Ja ne
      • Ani ja. -__-
        • Takže kto nám zostal Nika
          • Já fakt nedávám dislajky k čemu by mi to bylo!! A chtěla bych se zeptat jak dlouho je tato stránka?
            • To neviem... ale dosť dlho:)
          • Asi ...:DD
            • Holky to je ted jedno ja jen chci aby sem uz prisel dalik je mi moc smutno
    • Ja nie
  • Taky se nemůžete dočkat?
    • ani nevieš ako sa nemôžem dočkať
      • Aj ja.*_*
        • Ja taky at uz tu je at uz pride je mi smutno
          • Aj mne tak si ho púšťam na YT. *_*
  • Dali už si tu?
  • A taktiež spevu ale to len tak pre seba *15* *15* *15* *15*
    • Aj ja som najprv sebe , potom v škole ale aj na súťažiach. :)
      • Taky jsem byla najedne soutezi zpevu I s kamoskou ale ta to tam popletla a tak nas vyrazili obe bylo to pekne nezpravedlive
        • To hej.. -_-
          • aj ja som bola na sutazi spevu este v skolke a vyhrala som 3miesto.potom nechvalim sa iba tak va vravim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit