Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj ja sa bojím Haberu
    • Aj ja . Ale teraz ho nechcem urážať ale on sa tvári ako keby vedel úplne T.O.P spievať. :)
      Samozrejme len môj názor. :) Ale nepoznám ho osobne tak radšej nehovorím keď neviem. :)
  • dievčatá máte pripravené pre Dalikka otázky?
    • Ja jeste ne a ty mas
      • áno ja už mám
        • Super. ;-)
    • Jasné . Ale dám ich sem až keď tu bude. :))
  • Hej holky i ja bych se chtela prihlasit do superstar ale asi bych nezvladla tu moji tremu ksyz jsem byla mala tak jsem si zpivala pak jsem prestala zacala jsem mit velkou tremu a nezpivala jsem ani pred babickou ale jakmile jsem poznala dalika tak jsem se do zpevu znovu vzila a uz umim vsechny pisnicky od dalika a zpivam s nim i pred babickou
    • Možno že by som sa aj ja prihlásila.Tréma my nerobí až taký veľký problém ale je tam niekde ta brzda čo ma brzdí aby som sa neprihlásila.neviem ale zvyditelniť sa pred celym Slovenkom a Českom to nieje moje.takže možno až o nejakých pár rokov sa prihlásim. *3* *3* *3* *3* *3*
      • Mozna se tam jednou potkame na kastingu za par let asi bych to taky tento rok nedala
        • no možno áno
          • Ja sa asi najviac bojím Haberu. :)
            • Juu to ja taky a nemam ho moc rada
    • Aj ja . :))
      • Holky nemohli bysme si psat i na fb prosim ale je to jen na vas
        • Škoda , že sa naň neviem dostať , dostal sa mi tam niekto zo školy. -__-
  • Ak sa smiem spýtať anonym 123 ako sa voláš v skutočnosti?
    • Ema :)
  • oooooooo super už len hodina alebo povedal ze pride aj skôr tak možno že len pol hodina sssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    • Už sa neviem dočkať. :)
      • aj ja!!!!!!
  • Dievčatá aj ja by som vás chcela poznať osobne. :))
  • No ja som neplakala ale čítala som si to a čítala som takú verziu že skočil pod vlak preto to urobil lebo vypadol so superstar tak prišlo my to divné a neverila som tomu ale keby sa to stalo naozaj tak asi nwm čo by som robila určite by ma to raz prešlo to plakanie ale asi by som nevládala ani chodiť do školy skončime prosim tuto temu nieje vôbec príjemná. *9*
    • Ja to chápem.... teraz možno kus odv. ale: MŸSLI LEN POZITÍVNE! A rozmýšľam , že sa prihlásim do tohtoročnej SuperStar... :)
      • ty?? sa chceš prihlásiť?
        • Hej... :))
          • Héééj super ak to bude potom oficialne tak daj vedieť ok?
            • Dám....:)) spievam Michaela Jacksona, Selena Gomez, Taylor Swift, Avicii, Demi Lovato... :))
  • ivca nemáš zač, aj ja som tam mala úch*la -_- A hovoril že je Dalík -_-
    • Ok i kdyz dalika znam jen ze superstar tak si myslim ze je to uzasny kluk mam ho strasne moc rada a kdyz jsem si na fb cetla ze dalik spachal sebevrazdu tak holky ani nevyte jak mi tenkrat bylo strasne moc jsem plakala ani babicka me nemohla uklidnit to byl muj nejhorsi den ja nemam matku ziju jen z babickou moje maminka mi umrela kdyz mi bylo 8 umrela na rakovinu a mela jen 35 a dalika jsem oplakala tak moc jako tehdy ji prominte ze vam to tu pisu urcite vas to nezajima ale dalika mam rada jako svou rodinu mozna jeste o trochu vic
      • Kľudne sa zdôver nám Ivca a je my to ľuto fakt kebyy sa mne hanto stalo čo debe tak som asi na psychiatrii moc my ťa je ľuto z uprmného srdca.
        • Aj mne ...
          • Diky moc holky jste super kamaradky skoda ze vas neznam osobne
            • to aj ja by som vas chcela poznať osobne
      • To mi je ľúto... Aj ja som plakala keď som to čítala , že spáchal samovraždu, ešte viac ako keď vypadol , keď vypadol tak som preplakala celý deň v škole ,plakala som celý deň až som vyzerala ako zombie ...
        • Jj to jsem ja ve skole nebyla jela jsem k ocnimu ja jsem brecela jen v nedeli v pondeli uz to bylo v pohode vedela jsem ze je to jen soutez a ze je porad zivy a vcera jsem se hadala z babickou ona rika ze z dalika nikdy nebude karel gott a tak jsem se s ni pohadala ale uz se zase bavime a on snes rekla ze ma dalik velky talent a to co rekla vcera nemyslela vazne jen chtela vedet co budu rikat ale i babicka ho pri ma rada
  • Ja ho Ľúbim Veľmi
    • *_* ešte vydržať do 7h :)
  • Ešte 2hodiny o môj bože
    • Z lásky to všetky dievčatá vydržíme. *_* :3
      • Musíme
        • Veru. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit