Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidim holky ze se tu nemuzete dalika dockat ja taky ne vcera mi poslal zadost na fb nejaky fake dalika a tak jsem mu davala otazky ale psal uplne neco jineho nez ten nas dalik tady a taky rikal ze si tu s nami pise
    • Zase nejaký magor.Ježiš čo majú onizase s Dalíkom.
      • Mohol klamať. Koľko má priateľov a akú má titulku?
        • Pratelu ma celkem dost ale nema plno jako nas pravej dalik
          • To mohol byť nejaký debo. Lebo ak tu šmíroval , a čítal si čo písal pravý Dalík ... Nevšímaj si ho môže to byť nejaký úch*l. -_- A keď si to tu pozeral videl tvoje meno a požiadal ťa. :)
            • Jj diky asi si ho bloknu diky holky jste fakt super kamosky
  • Už se mooooc tesim na Dalika :) skoda ze prijde , az okolo 7hodiny...holky co dneska máte na veceri??? My mame domaci pizzu♥ kez by tu byl Dalikkk
    • Ahoj . Vodu. :D A tebe dobrú chuť. Už aby bolo 7h *__* :3
  • Ahoj holky, koukám, že si tady píšete spolu. Už se taky těším na Dalíka, ale jak psal, tak tu bude před 7 hod. Tak musíme vydržet.
    • Hej strašne sa teším. :)
  • Máš úplne pravdu on je TOP proste to sa nedá popísať slovami aký je.Chalani v jeho veku sú taký že hádže s nimi puberta ako nwm ako je to s Dalíkom ale aspoň čo ja vidím tak je úpny opak tých ostatných chalanoov a tí čo mu nadavajú to su zväčša chalani iba závidia ale pritom by si mali s neho brať príklad. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .Už chceeeeeem aby prišiel. *9* *9* *9*
    • Aj ja. U nás v triede na neho nadávajú aj chlapci aj dievčatá a ja sa ho zastávam. Tak nadávajú aj mne ale mne je to jedno. Ľúbim ho a budem sa ho zastávať! :) :*
      • aj u nas nanho nadavaju ale to iba taký Erik ale on je vpohode chalan on to iba tak so srandy ale ja už sa nwm dočkať Dalika
        • Aj u nás v triede na Dalíka nadáva Erik. :O :D
          • to fakt Erik? my dve máme toho teda veľa spoločného
            • Naozaj Erik. o_o a naozaj máme toho veľa spoločného. :)
  • Ja už mám 14 7.1.2016som mala 14
    • Tak super . :)) aj keď neskôr všetko naj. :)
      • Ďakujem *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
        • Nemáš začo. :) Už sa teším keď príde aj Dalík. My sme tu normálne z tejto stránky urobili niečo podobné ako Ask.fm no nie? Keď sa ho pýtame a on odpovedá.:) :*
          • Ja sa tiež velmi teším keď príde Dalikk mám ho velmi rada a áno máš pravdu niečo také sme tu urobili:) *2* *2* *2* *2*
            • Aj ja ho mám veľmi rada je to moja tajná láska. No už ani nie tak tajná keď som to sem napísala. :D on je proste T.O.P chalan. Väčšina chlapcov v jeho veku nie sú tak strašne milí. On je zlatučký. :* :)
  • Áno lenka aj my. :D My teraz znázorňovanie zlomkov na číselnej osi. -__- To je učivo 7.ročníka -_- :D
    • A je to moc ťažké
      • Do koľkej triedy chodíš? :)
        • do siedmej ako ty ale malo som byt ôsmačka
          • A kolko máš rokov ak sa smiem spýtať?
            • V marci 14 a mala som byť tiež 8.čka :O a ty máš koľko rokov? :)
  • lenka ani nie , ale stále lepšie ako sa učiť do školy alebo si čítať :DD
    • no to hej
      • A ako sa máš? : D
        • mám sa super až nato že zajtra škola a ty sa máš ako?
          • Tiež . Len keď si predstavím zajtra vstávať -_- , prísť do školy a prvá hodina matika. -__- :D
            • Aj vy máte prvu matiku aj my! A čo sa učite teraz na matike? *2*
  • Jaký maš snapchat??
  • Nemáš začo lenka. Napísala som to sem tam to už nešlo. Aj ja ďakujem. :)
    • Aj ty nemáš začo a čo robíš? *3*
      • Nič učila som sa angličtinu do školy a tak. A ty lenka? :)
        • Ja som sa prave doučila do školy a tak nudím sa *4* *4* *4* *3* *3* *15*
          • Aj ja a mám zaputé Harry Potter a tajomná komnata. :D
            • mm to ťa baví?
  • Ako tu lenka dáva dislajky. : D
    • a nielen ja.Ale prestanem stim
      • Ok a ako sa máš tešíš sa do školy? Ja nie. :)
        • to sa pýtaš mňa? *3*
          • Áno. A mimochodom vyzeráš ako fajn baba. ;-)
            • NO ja sa neteším do školy najradšej by som ešte týždeň ostala.Díík aj ty vyzeráš ako fajn baba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit