Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalibore, tady jsi psal, že hraješ fotbal. Hraješ za nějaký fotbalový klub? Jaké máš číslo na dresu? Děkuji za odpověď. Měj se moc hezky ahoj.
    • Hraju, za Ústí nad Labem :) a číslo na dresu mám 10. Taky se měj hezky ahoj :)
      • Proto oblíbené číslo 10. Jasně.
  • To aby si vedell Dalikk aj moja si tajná laska.A navždyy pudeš.Mám ťa moc rada od srdca.A síce si pekný ale aj tak najkrajšie je na tebe to tvoje správanie.Síce moc dobré ťa nepoznám ale to čo vydím v telke a na yotube tak asi si viem predstaviť aké maš spravanie.Ďakujem moc že si tu s nami píšeš a nadelej budeš písať no to dúfam že si tu budeš snami písať ešte dosť dlho tak zatial AHOJ. *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • Vy jste hodné :) to si ani nezasloužím :)
      Děkuju vám moc :)
      • Ale zaslúžiš ja len po jednom túžim aby som aspoň raz v živote sa s tebou stretla naživo
        • Nezaslúžiš? Netáraj hlúposti. Ty si to veľmi zaslužiš , si veľmi milý, pekný a talentovaný chalan. :) :*
  • Jdu spát napíšu zítra dobrou noc dalíčku pá *14*
    • Dobrou noc :)
  • Dali máš gmail já sem tě požádala o přátelství *4*
    • Asi tě zklamu, ale nemám gmail :(
  • Ahoj Daliku, jestlipak víš, že jsi moje tajná láska. Nebudu ti lásku vyznávat, ale je to tak. Moc si vážíme toho, že si tady s námi píšeš, hned je to tu veselejší. Jinak Petra má pravdu.
    • Děkuju moc, taky jsem rád, že si s váma mužů psát :) bez fejků, ale nechci to zakřiknout :(
  • Nemáš zač nevíš kdy budete mít konzert
    • Nejbližší bude teď 23. ledna v Praze v SaSaZu, TOP 8, ale už jsem to tu psal :)
  • Jaký maš počítač značka?alebo notebook.
  • Ahoj Dali jak se máš *14*
    • Ahoj Denčo, mám se dobře. Děkuji za optání :)
  • Jake zvire mas nejradsi
  • Jestli na té fotce je tvůj brácha, tak musím napsat, že jste všichni sourozenci opravdu krásní lidé. Měli byste se všichni věnovat mimo jiné i modelingu.
    • Tak to si nemyslím, ale děkuju moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit