Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali,aké číslo maš najradšej???A v akom si znamení???Ďakujem za odpoveď..... *14* *14* *14*
    • Nejoblíbenější číslo asi úplně nemám, ale kdybych měl říct, tak nejspíš bych řekl 10.
      Za znamení jsem ryby. :)
  • Dali pozeráš aj slovenských YouTuberov? Ak áno akých ? :)
  • Ja mam v breznu narozeniny chtela bych se te zeptat jestli bys neprijel mi zaspivat byla bych moc rada jestli by to slo bylo by to ve bzenci byla bych moc stastna a kolik by to tak stalo penez prosim odepis
    • Promiň, ale na tohle ti asi fakt neodpovím, vůbec netuším a nevím, jestli by to bylo možné :(
      Nikdy jsem nic takového nedělal.
      • Aha tak nevadi ja budu rada az te jednou uvidim v tom brne
  • Ahoj Dalikk,čo máš najrdšej na sebe oblečené? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ahoj Lenko, nejraději asi rifle a tričko :)
  • Ešte ak môžem tak sa niečo spýtam . Ty aj cvičíš , že máš také brucho? :3 Spolužiak to chce vedieť lebo cvičí a výsledky nie je vidieť .
    • Málo, já hraju často fotbal, mám tréninky, takže cvičit ani není potřeba :)
      • Dobre ďakujem poviem mu. :)
  • Dali už si bol niekedy na dovolenke? Ak áno kde? Alebo kde sa chystáš? :)
    • Tak momentálně se nikam nechystám na dovolenou :) ale určitě jsem byl na dovolené hodněkrát, jak na horách, tak i u moře :)
      • A povieš mi aj kde pri mori? :)
        • Třeba v Chorvatsku :)
          • Ja tiež . :O :)
  • Dali ja mám hnedé vlasy , len tak jemne vlnite, ešte 25cm a sú po zadok a , modré oči . :DD
  • Slysela jsem ze mas hrat v nejakem filmu a ze tam budes hrat fodbal a zpivat se sabcou je to pravda?
    • Kde si to četla?! Jinak to se Sabčou je pravda, mám v plánu s ní zpívat duety :)
      • Na fb a taky to rikal ten pan co tvrdil ze je tva ochranka
  • Ahoj Dali už si tu? :)
    • Ahoj, ano, jsem tady :)
      • Môžem sa ťa niečo spýtať? :)
        • Ptej se :)
          • Ok dám to hore.:))
  • Ahojky Dali :D jak se máš ? Já dobře snad ty taky ;) a co děláš? Já právé hraju na klavír , připravuju se na soutěž :) a co Sabča co dělá???????? Pozdravuj ji od nás všech :3 jake tyoy holek se ti líběj?? Jako třeba : rovnovlásky atd....doufám že odpovíš :) p.s. já mám černé kudrnate vlasy (chybi mi tak 20cm abych je mela pod zadek) a potom takove zelene oci docela velke :)tak pa :* :* ♥♥
    • Ahoj Marťo, mám se dobře :)
      Sabča teď není doma, takže nevím, co dělá. :)
      Typy holek? Líbí se mi blondýny i brunety :) ale černovlásky jsou také pěkné. Mně na barvě vlasů moc nezáleží :) spíš jak se ta holka chová. Ale raději mám dlouhovlasé :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit