Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali kedy ideš spať? :)
    • Ahoj. Nevím, ale nebude to tak brzy. Půjdu spát až později, to už určitě budete spát :))
      • ja nie :)) učím sa do školy :)
  • Jen bych vam chtela jeste rict ze me to mrzi a to vulgarni slovo nebilo na tohoto dalika co si tu s nami psal ale na ty fejky co se tu obevuji mam vas rada holky a dalika jeste vic milujem ta dali ale na teto strance nezustanu ale ty si tu z holkama pis maji te hrozne moc radi tak jako ja ale ja radeji zustanu na fb a budu sledovat tve stranky ahoj te vsichni zastavejte se tu naseho praveho dalika papa a pusu posilam dalicku
    • Jak myslíš :) ale jakmile se budeš chtít na cokoliv zeptat, tak napiš sem :) rád ti odpovím :)
      Měj se hezky, ahoj :)
      • Diky dali mam te rada skoda ze bydlis tak daleko taky bych chtela jit s tebou ven
  • Ja vás mám všetkých čo sú tu veľmi rada a hlavne teba Dalik.cmuk
  • Holky, já nechci odejít, chci si tady s váma psát dál. Akorát se bojím aby se tu za mě zase někdo nevydával :(
    • Ani my nechceme Dali aby si odišiel si naše Zlatíčko
    • zlatíčko kašli na nich... už neviem kde inde si mám s tebou písať ako tu ... neodchádzaj! WE ♥ you !!! :)
      • Vy jste milé :)
        Nevím, co bych bez vás dělal :(
        • Ani ja bez teba zlatý si ... :)) ;*
  • Kdo jsi mysli ze je Dalik nejlepsi a ma bozi hlas i pohyby tak like :) ;)
    • JA Si to myslim on je proste naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj *14* *14* *14*
  • Me to tu nebavi holky asi se s vami rozloucim a uz sem nebudu chodit nechci byt zklamana z toho ze si tu s nami pisou nejaci magori ktery se jen doma na pocitaci bavi tim ze mu na vse zkocime nechci tim rict ze si tu s nami nepise pravi dalik ja tomu stejne verim jako vy ale ja tu koncim pravyho dalika mam opravdu moooc rada je fakt moc krasnej je to muj nejvetsi milacek nikdy jsem nikoho tak moc rada nemela jak jeho a preju mu hodne uspechu v hudbe tak zbohem vsichni a moc rada jsem si s vami psala mam vas moc rada a nejvic tebe dalicku tak papa
  • Dali aké máš zvonenie na mobile keď ti niekto volá? :D Ja mám teba . :D :3
  • Jo , Debča má pravdu. ;)
  • Vy jste hrozne! Proc?? Treba jsi to ty??? My vy tohle nikdy nenapadlo!! Nech si blbe kecy judito!!! Treba jsi to ty!!! A proc ja? Jenom ze jsem napsal ze je tady zase nejaky fejk????
    • no veď Juditá neobviňuj tu nikoho
  • Holky, vy jste hrozný. Proč zase nevěříte? Přečtěte si odpovědi a musí vám být jasné, že odpovídá Dalibor. Přestaňte to pořád řešit.
    • Ano máš pravdu ale to bola len taká predtucha.Verím že to je on *14*
      • aj ja ♥__♥
    • tak ! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit