Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalikk,budeš mať niekedy nejaký koncert aj na Slovensku v Kysuckom Novom Meste proosim.Samizda že si mal koncert v Tepliciach ale to je docela ďaleko od KNM.Prosim príď niekedy do KNM alebo do Žiliny moc by to pre mňa znamenalo.Tak zatial:AHOJ.A posielam ty pusu.A ešte jedna vec tvojí starý rodičia sa volajú:Alexander a Eva Naciový??? A ešte jedna vec tvoj otec je Španiel.Nemusíš odpovedať na tie posledné dve otázky ak nechceš ja sa len chcem ujistiť:PA *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Aj ja chcem aby do Banskej Bystrici ... :)
      • Nemůžu na to úplně zodpovědět, ale určitě budu mít nějaké koncerty i na Slovensku :)
        • Prídem a urobíme selfíčko ... :) ;D
  • Ahoj Dali ty máš teraz Iphone 6s ? Lebo na FB mám lajknutú jednu stránku Dalík Slepčík a tam si písal ( ak to nie je fejk) , že si poslal SMS a vyhral si ho . :)
    • Ano, mám, ale nevyhrál jsem ho ani jsem neposílal žádnou SMS :)
      • Aj ja mám. :)
  • Ja nemuzu jed az do prahy ale moc rada bych te vydela nazivo ale jednou az budes mit koncert v brne tak tam za kazdou cenu pojedu a diky za odpoved takze jsem se zase nechala napalit
    • V Brně určitě taky jednou budu mít nějaký koncert. Doufám :)
      • Juuu uz se tesim i s kamoskou
  • ahoj daliku chci si te pridat ale nvim jaky mas fb *14*
  • ahoj daliku libis semi *14* *14* *14* mam te rada jaky mas fb chci si te pridat ale nejde mi to
    • Můj fb je Dalíkk Slepcik a nepůjde ti to si mě přidat, mám maximum přátel, ale už jsem to tu psal několikrát.
  • Ahoj Dalikk,čo takého porábaš???A ako sa máš? *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Dali ktorá kniha , čo si čítal sa ti najviac páčila ? :)
    • Ahoj :) nečtu knihy, takže nemůžu posoudit :)
      • škoda ... :)
  • Ahoj Dalibore, mám takový dotaz, už víš co budeš zpívat za písničky na koncertě 23. ledna v Praze? Můžete si vybrat co budete zpívat, nebo vám to určí? To tam bude celá 8? Ani nevíš, jak bych tam chtěla být. Určitě to bude super. Doufám, že to bude přenášet televize. Zatím pa.
    • Ahoj Lucko, budeme zpívat písničky, co jsme zpívali v Superstar a ano, bude tam celá TOP 8 :)
      Těšíte se a přijede se někdo z vás holky na nás podívat? :)
  • Me si do pratel na fb pridal nejaky daniel mik a tvrdi ze je tvoje ochranka je to pravda?
    • Proboha ne, není to pravda :D
      • Asi nejaký úch*l! :DDD
    • ;D to fakt? ;D tak bacha na neho ! ;D
      • Taky jsem mu neverila a tak jsem chtela dukaz aby si vzal tuzku a napsal na papir me jmeno a spolecne s tim papirem a dalikem se vyfotil porad ten dukaz od nej nemam a ted si jeste vymisli ze mu nekdo ukradl mobil ve kterem mel vsechny kontakty i na dalika
        • Trapoš trapný *16* *16* *16* *16*
          • Asi hej .
  • Ahojky Dalíku, jak se ti daří? Budeš mít se Sabinou nějakou tu písničku? Jednou jsem to někde četla, že se chystáte spolu něco vydat, tak ať se zadaří. Držím palce a moc ti fandím. Měj se krásně.
    • Ahoj Denčo, ano, máš pravdu, chystáme něco takového a určitě se něčeho se Sabčou dočkáte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit