Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Dalikk čo tak dame si tu to stretko o tej pol desiatej Rano ak ano tak odpis ahoj;)
  • Pravy Dalikk si tu??;););?)
    • Ano :) ale jdu spát :) jsem celkem unavený.
      Dobrou noc holky :)
      • Dobre Dobrú Nocku cmuk cmuk cmuk.:);)
      • Dobrou dali a dobre se vyspi a krasne sny
  • Ale nie ty Ivca ona nech sa prizna co si o tebe by som si to nemyslela neboj to som myslela tak ze nch sa prizna ta Pihatka
    • Aha tak promin ale tys to tak napsala jako by to bylo na me a kdyby tu nekdy psala nejaka ivca a byl by tu komentar ze je dalik hnusny nebo neco takoveho tak tomu neverte to bych ja nikdy nenapsala ja myslim ze ty kritici nas budou chtit proto done postvat jsou schopni cehokoliv
      • Noo to je jasne ze su schopny cohokolkovek lebo su blbi
        • Presne I moje spolubydlici misa si to mysli
  • Dobrou všichni :*
  • Já jdu právě spát holky :) tak dobrou noc ;)
    • Proc se za nej jako vydavas proc mu uz nedas pokoj
      • Ja si myslim ze to prve alebo to druhe pisala ta Pihatka
        • Jo no ale jestli to opravdu dela ona tak je to fakt Velka pip ale nechci tu nikoho urazet taky to nemusela byt ona
          • Ale podla mna to pisala ona.pretoze zrazu s nicoho nic napisala ze dobru noc vseykym.A pritpm na tejto stranke nemala moc dobre vstahy.Tak nwm.ale ak si to ty tak sa priznaj prosim.Nechcem tu bit klamana na tejto stranke.
            • Ja jsem to opravdu nebila to bych nikdy dalikovi neudelala jak si to o me muzes myslet ja dalika zboznuji a nikdy v zivote bych to ja neudelala
    • Dobrúúú Dalikk,a budeš tu zajtra o 9:30hod lebo my nejdeme do školy a ty maš odklad tak by sme si tu dali nejake stretko čo ty na to?;)Ale ak nevyhovuje čas tak povec kedy ja sa tak budim o 9:00hod a kym sa dam do poriadku trocha to trva tak odpis ze ci tu budes tak ahoj a všetkým prajem Dobrú Noc
    • Já nejdu spát. :) kdo si?
      • Noo a teraz dievxcata ktory je pravy
  • A čo robíš Dalikk? *14* *14* *14* *14*. Tak keď budeš písať ty tak vžedy daj na konci usmiatého smajlíka možno tak ťa lepšie spoznáme.Napríklad takéhoto: *4*
    • Ale to může dát i ten fejk :(
      Jinak klidně souhlasím :)
      • No ja nwm skus nieco dalik take co nikto iny nema okrem teba
    • To stejne k nicemu neni Lenka ten fake si to precte a bude to taky posilat
  • Dali ktorú pieseň ťa najviac bavilo spievať v SuperStar? :)
    • Všechny samozřejmě :) ale asi nejvíc jsem si užil od Michaela Jacksona - Billie Jean :)
      • Jéj tú mám ako zvonenie na mobile . :)
      • Ta písnička si sedla. Byl si tam skvělý. Oni byly všechny písničky od tebe nádherný. Bylo to bezva, škoda, že už to skončilo.
  • Prosim povieš my tvoj instagram.ĎAKUJEM *14* *14* *14* *14*
    • Můj instagram je slepcikk :)
  • Ja jsem se dnes mela tak ruzne chvili v poho ale pak to pokazili pisemky Jak ja he nesnasim a co ty dali Jak ses mel ty
  • Ani ja se nezlobim a taky budu zkouset

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit