Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali. Ako v škole ?:)) Ako si sem prestal chodiť ty tak aj ja . :(( Som rada že si tu píšem s pravým Daliborom . Minule som si napísala na tričko Dalík Slepčík Fans a chodila som s ním po škole . :D Jasné že nechýbali ani posmešky zo strany spolužiakov. Nevšímam si ich. Stále majú na teba deb*lné reči , keď máme matiku ... stále sa ťa zastávam lebo si proste T.O.P a máš talent. S pozdravom tvoja veľká fanynka.:))
    • Děkuju moc. Potěšila si mě :) bohužel nepíšeš si tu jen se mnou, jelikož jsem tu opět objevil fejka pod mým jménem.
      • Ja viem že sú tu aj fejky. Ale viem že podľa správneho pravopisu si to ty. Ani nevieš aká som rada žemi odpisuješ. Som rada že si na fanúšikov nájdeš čas.:)))
  • Na fb se rika ze mas holku nejakou Lindu a dalsi holky rikaji ze mas melindu je to pravda nebo zase kecaji
    • Není to pravda :) nemám holku :)
      • Ja som volna!
  • Ahoj Dalikk,ešte raz sa ťa pýtam čo robiš??? a si už si tu???
  • Ahoj dali tak Jaky by den ve skole ?
  • Ahoj Dalikk,čo robíš???
  • Ahoj,držím ti palečky v novém roce a těším se na nějaký tvůj samostatný koncert *3*
  • ahoj dalibore komu by se nelíbil tvůj vzhled *14*
  • Ja se moc netesim abych ti pravdu rekla daliku pisem totiz dve tezke pisemky a na jednu jsem se ani nepodivala takze se netesim vubec
  • Dobré ráno holky. Píšu brzo , ale jdu do školy a pak by nebyl čas. Jo viděl jsem Andílek na nervy :) je to celkem dobrý film. Doufám , že se těšíte do školy :) tak paa Dalibor
    • Aj ja som videla ten film je super! Vy češi máte super filmy. :))
    • Ahoj Dalikk dúfam že si mal dnes dobrý deň a že zase prideš na túto stránku.A vchcem sa opýtať prečo už chodíte do školy namali by ste mať ešte tento týžedeň prázdniny?PA *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobrou dali hezke sny a at se ti taky zitra dari hlavne ve skole a hezky den a zitra se nam zase ozvy a diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit