Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali prosim posli mi zadost me to nejde mas tam plno proosiim
  • Dalikk prosím pridej na fb nejakú fotku lebo sú dva facebooky ktore majú poslednú fotku s tvojou sesetrou proosim nech to je hocijaka ale hlavne ju tam pridaj Ďakujem
  • A nepridal by si si ma na fb?
  • A dalo by sa keby som ťa počula cez telefón alebo od niekaľ hneď by sa my lepšie spalo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*. Splnil byy si my toto želanie že ťa počuť.
  • A ešte jedna vec dá sa nejako s tebou skontaktovať? !!! *3* *14*
    • Je mi líto, ale asi jen tady se mě můžeš ptát. Na facebooku mám strašně moc zpráv, nestíhám odepisovat. Je toho fakt dost. Nikde jinde asi možnost není.
      • No tak nevdí a čo robiš? *14*
        • Před chvílí jsem přišel z venku, takže ležím :)
          • Jáj a prosim odpíš my na túto správu ty maš na fb poslednú fotku čo si pridal na fb je s tvojou sestrou? Vieš chcem sa ujistiť či je ten fb pravý!!
            • Ano, to je pravý :)
  • Ahoj Dalikk no vieš možno to ty tupci robia preto že sa chcú urobiť aspoň nachvíľu tebou.Je to trápne a úbohe od nich. Vážne nikomu si nič nespravil a takto musíš skončiť.Verím ty že si to ty na sto percent!!! Aj na facebooku to vydím že tam máš stále veľa fejkou ale už o trošku menej si myslím asi ich to už prestalo baviť ale ešte sa ich trocha nájde čo nemajú čo robiť a vydavajú sa za niekoho.Podľa môjho názoru sú asi tebou posadnutý a závidia.Tak toto je asi koniec môjho vyjadrenia k téme "fejky".Ďalej by som sa chcela opýtať na tvoje najbližšie vystúpenie alebo koncert bola by som moc rada keby si my odpísal. Tak zatial:AHOJ *14*
    • Můj nejbližší koncert 23.1. v Praze v SaSaZu s TOP 8 ze Superstar :)
      Přijeďte, jestli můžete, budete mít možnost se se mnou vyfotit a mít můj podpis :)
      • Jáj keby mohla tak prídem bola by som moc šťastna keby som ťa videla naživo asi by som skolabovala od radosti.A na Slovensku budeš mať nejaky koncert alebo vystúpenie ak ano prosim povec kde: AHOJ
  • Ahoj holky. Jsem moc rád, že mi tak důvěřujete. Nevím, proč má někdo stále potřebu se za mě vydávat. Nikomu jsem nic neudělal, tak nevím jaký to má smysl.
    Určitě si chci s váma dále psát, moc to pro mě znamená :)
    Mám rád všechny fanoušky, kteří mají rádi i mě :) Vážím si vás :)
    Akorát když se za mě bude zase nějaký "Dalibor Slepčík" vydávat, tak to velká většina z vás nepoznáte, určitě s tím ten dotyčný nepřestane, jelikož jak vidím, tak se tím asi baví. Nechápu to. Některé fanynky, co jsem tu četl to poznají podle toho, že píši, nebo alespoň se snažím psát bez chyb. Tak zkuste tomu věřit :)
    Děkuju moc :)
    • Ahoj Dali, prosím tě vydrž, snad to toho šmejda přestane bavit. Holky si dají pozor co budou číst a pokusí se odpovídat pouze tobě. Možná to některým bude dělat problém, ale je pravda, že píšeš bez chyb. Držím palce a hlavně nepřestávej psát. Moc to pro nás také znamená. Ahoj
    • Ja ti verim daliku a jsem opravdu moc rada ze nam znovu odepisujes a chtela bych se te zeptat jestli budes mit nekdy koncert v brne
      • Jednou snad určitě :) ale teď ti nemůžu úplně odpovědět, protože zatím nevím :)
        • Diky za odpoved a budem se s kamoskou tesit
  • Vy pitomci co se porad za dalika vydavate uz toho konecne nechte at ma dalik klid on vam nikdy neublizil tak proc mu vy porad tak ublizujete on pak kvuli vam nam psat nebude jste uz trapni a nemas zac dali ja se te budu vzdy zastavat a pozdravuj sabcu a celou svoji rodinu a diky zes odepsal
  • Já mám v.i.p. lístky na disco s Dalíkem a Sabinkou :-* *14* *14* *14*
  • Ted me dobre poslouchej pihatka to ze se ti dalik nelibi je tvoje vec ale nesnas se nam ho odsud vystvat odpal odsud ty dalik tu zustane a bude si opet s nami psat a hodne holek ma stejny nazor jako ja daliku neposlouchej tu pipinu a pis si tu s nami my te tu chceme neopoustej nas znova prosim mam te rada daliku jsi muj milacek kdo semnou souhlasi da lajk
    • Já bych se rád vrátil, ale opět jsem tu našel komentář, který jsem nepsal já!!! Psal ho nějaký fejk zhruba před hodinou!
      Jinak děkuji za zastání :)
      • Prosím Dalikk piš si tu snami ešte raz prosim toto je asi jedine miesto kde si ja môžem s tebou písat! *9*
      • Já jsem si to myslela, že si to nepsal ty, protože v textu byly chyby. Ty píšeš úplně bez chyb, podle toho tě poznáme. Doufám, že tě to neodradí a budeš tu dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit