Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevracej se sem!!! Je tu dost fejků!!!!!!! Uděláš líp , když jsme chodit nebudeš!!!! A klidně si všichni dejde "nelíbí" ale mě se Dalibor nelíbí!!!!!!!! Je hnusnej....je jak děcko!!!!!!!!!! Jsi takovej ten "šampónek" kterej všechny zaujme svím vzhlede a většinou i úsměvem!!!!
    • Tak co sem lezeš, když se ti nelíbí. Hnusná si ty, proč oněm tak píšeš. Tak si dej odchod a už se sem nevracej. Nejsme na tvoje kecy zvědavé.
    • Pihatka prestaň s tim!!! choď s tejto stránky ty preč. Keď si není Dalíková fanynka tak tu nem´ˇs čo robiť na tejto stránke takže si daj odpich!!! Dúfam že ty je to jasné. *16*
  • Nevracej se sem!!! Je tu dost fejků!!!!!!! Uděláš líp , když jsme chodit nebudeš!!!! A klidně si všichni dejde "nelíbí" ale mě se Dalibor nelíbí!!!!!!!! Je hnusnej....je jak děcko!!!!!!!!!! Jsi takovej ten "šampónek" kterej všechny zaujme svím vzhlede a většinou i úsměvem!!!!
  • Ahoj holky . Jak se máte já skvěle??? Je mi líto , že některým z vás nemůžu odepsat , protože se tu hromadí komentáře ( což mi ani nevadí ) Jsme rád že jsme se sem vrátil :) i když jsme rozmýšlel že se tady nepodívám , protože tu bylo dost anonymních " Daliborů Slepčíků" Jinak jak se máte ??? Já dobře , doufám že i vy ! Tak se mějte hezky čau
    • Ja sa mám super a prosím ostaň na tejto stranke ta Pihatka je bba prosim ostaň a čo robíš? :D *14*
  • Ahoj Dalikk je to úžasne že si sa vrátil ja som moc radaa určite aj ostatné dievčatá.Mám ťa moc rada si super maš všetky vlasnosti ktoré by som si na chalanovy priala.Nedá sa na teba zabudnúť proste to sa nedá. *14* A ty fejky čo tu boli tak to boli určite nejaký sprostý úbožiaci.Nevšímaj si to!Aj keď viem že niekedy je ťažké nevšimnúť si keď padajú urážky na tvoju adresu.Týmto by som ty chcela odkázať že neprestávaj spievať lebo spievanie ty fakt ide.Tak AHOJ a dúfam že ty v živote vyde všetko čo chceš.pa Mám ťa moooooocccc rada *14*
  • Zdravim,je mozne si Vas objednat na narozeninovou oslavu pro dceru ktera oslavi 6.2.2016 10let. Misto konani je v Prostejove. Kolik takova akce stoji? Dekuji za odpoved.
  • Ahoj Dalíku, víš o tom, že si moje láska? I když jsem starší než ty. Škoda, že se nikdy nepotkáme, přesto ti budu fandit a budu držet palce, aby ti všechno vyšlo podle tvých představ. měj se krásně čau.
    • Ahoj Denčo, možnost, že se potkáme určitě je. Až budu mít nějaký koncert, tak určitě přijeď.
      Tak se měj hezky, ahoj :)
      • Ani nevíš, jak bych byla ráda, kdybych tě viděla. Jenže kdy budeš mít koncert, to se asi nedovím. Do Prahy 23. ledna bohužel nemůžu. Tak snad to někdy vyjde. Udělal si mi radost, že si odepsal. Děkuji a ahoj.
    • Aj moja aj moja :*Dalikk milujem ta si skvely uzasny krasny mam vsetky tvoje pesnicky v mobile a mam plny mobil tvojich fotiek si skvely nadherne spievas a ten tvoj usmev si na zjedenie si ako anielik MILUJEM TA :*:*:*:*:*
      • Od zaciatku som ti drzala palce bol si mojim favoritom aj nim si aj budes ak ked si vypadol ...
  • Jeee to je skveli ze te tu opet mame a jasne ze te tu chcem jsi nas milacek
  • Ahojte holky. Tak po dlouhé době jsem se rozhodl se opět podívat na tuhle stránku a sem tam jsem si i nějaké vaše komentáře přečetl. Je jich tu hrozně moc, od té doby, co jsem tu nebyl. Rozhodl jsem se vám zase napsat a možná zase vrátit a odepisovat vám, jelikož už jsem tu neviděl žádného fejka, ale jakmile se tu zase nějaký objeví, co se bude vydávat za mě, končím.
    Napište, jestli stále máte zájem :)
    • Ahoj Dalí :)
      Jelikož jsem z Německa tak nevím moc Informaci o Tvojich koncertech atd..
      A tvoje fejci píšou že Most je Tvůj poslední koncert ... :/
      Je to pravda ? :// Možná si mě pamatujdš s Country :/ :) Byla bych moc ráda kdyby si mi odpověděl. :) Předem Děkuji :)
    • Ahoj Dalibore, to je bezva, že ses vrátil. To víš, že chceme, aby sis s námi zase psal. Co pořád děláš, jak se máš? Máš i nějaké nabídky? Pořád hledám, kde budou o Tobě psát, tak snad budou. Teď Tě čeká ten koncert, tak si to tam jistě užiješ. Měj se moc hezky a zatím ahoj.
      • To jsem také ráda, že ses po dlouhé době zase ozval. Jenom prosím nereaguj na špatné komentáře. Otázky mi sebrala Petra, tak se snad něco dozvíme. Zatím pa.
  • Ahoj dali prosim jestli si ty zpravy aspon čteš tak te moc prosime odepisuj nam zas prosim moc nam tu chybis ja ti verim verim ze jsi to ty a hodne holek veri mame te moc radi jsi uzasny kluk hezkej talentovanej mas moc prekrasny oci a krasny usmev jsi proste nejhezci kluk na svete nikdo na tebe nema hrozne mooooc ses roztomilej a ja te mam strasne moc rada jsi muj nejoblibenejsi a nejkrasnejsi zpevak a kluk na celickem svete a ja i ostatni by jsme byli moc radi kdyby ses k nam vratil a ty holky co ti neverej nebo te nesnasej tak je proste ignoruj a pis si jen s nami co te mame zkutecne radi mam te rada dali a budu moc rada kdyz tu zas uvidim tve komentare jsi proste bozi dalicku
    • Ivča má pravdu. Chybíš nám tu.
  • jsi krasnejj *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit