Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalibor pozeral si film " andilek na nervy"?:D
  • Dobrou holky :) a zitra pěkný den :) dobrou holkám co jsou tady= Lenka,Pihi , ivca atd..
    Tak dobrou holky :*
    • Aj tebe Dalik Dobru nocku a sledke sničky pa nech sa ty dari v tej škole a vy idete zajtra do školy a nemate ešte tento tyzden prazdniny?;)
  • Blbá???? To slova???? Ty se snad vidíš v zrcadle kide :D hej ne!! Mě se taky harich nelibi a ani slepica....stejny nazor ma i ma trida!!! Takze holky, uklidnete se!!! Lenka: Hele Lenko myslela jsme to tak že jsi slovenka a že některé slova píšete jinak! A už se nehádejme!! Pls!!
    • OuKeJ:)
  • Me je 18 ty buchto pihatko jedna blba fajn uznavam nelibi se ti dalik a me se zas nelibi harich je hnujnej a netalentovanej a ja si myslim ze dalik toho dokazal vic nez on to je zas muj nazor a sorry holky jestli jsem vam tu urazila haricha ale ja ho proste nemam rada daliku ty jsi proste nejlepsi a pokud se vydas po stope jacksona gotta nebo budes zpivat po svem je mi to jedno i tak zustanes mim faboritem i milackem
  • Hele Lenko!!! Neumíš gramatiku?? Chápu že jsi slovenka , ale nemusíš psát : rozežraní , ale píše se rozežraný!!! Tak tiško jo? A kolik ti vůbec je? Vám je tak 12-13 a jste posedlé jeho krásou !!! To vás za pár roků přejde!!!
    • A čo si myslš že Slováci majú nasrané v gebuli a môj vek som tu už písala nemám naáladu sa opakovať.A áno je pekný a to je len môj názor ty si maj aký chceš a Češi sú není o moc lepší ako Slováci tak nwm čo si myslela výrazom že chápeš že som Slovenka a zato že sa pomýlim v jednom posratom slove za to určite nemôže to že som Slovenka.Máj sa
  • Omg! Vzdyt ty ani nevis co je to kid ze? Tak klidek
    • ja viem čo to je kid znamenato dieta ale mysli si čo chceš
  • Ahoj holky. Co děláte? Doufám , že dojdete na můj koncert toho 23.1. Budu moc rád , když dojdete :) jak se máte? Doufám , že vy dobře tak jako já . Mám vás všechny moc rád , doufám že vy mě taky :) Komu se nelíbí můj vzhled atd. tak prosím , klidně to sem napište! Budu rád i za nějakou kritiku!!! Tak dobrou noc a krásné snění váš Dalik
  • Hele přestaňte!! Nejsem blbá! Kdo je tu blbý jste jedině tak vy!!! Jo a to je moja věc jestli tu jsem a nebo ne!!!!! Tak klídek vy malí kidi rozežraní!
    • Hele Pihatko, hoď se do klidu a neotravuj tady. Přemýšlej o sobě, jsi trapná. Věřím, že ty tvoje "komentáře" nikoho nezajímají. Co z toho máš, že se tak chováš. Se chceš dohadovat nebo co.
    • Preboha!! točo do teba vošlo sa láskavo ukludni!! jasné že je tvoja vec že či si tu alebo nie ale ked si neny dalikova fanynka tak nwm naco si tu a jediný kid rozežraní si tu ty a nie my!!!!
  • Aj mňa si pridaj odstráň iba ak chceš nejakých chalanov a pridej si nás prooosim Dalik prosim ako viem
  • Ivona pomajbikova a sedim tam na koni a na uvodce mam kralika dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit