Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalibore, když nechodíš do školy, co pořád děláš? Máš nabídky na nějaké koncerty? Trénuješ ve zpěvu? Máš nějaké nové písničky? Doufám, že mi na všechny otázky odpovíš. Předem díky a ahoj. Si moje zlatíčko.
    • Ahoj Petro, tak nabídky na nějaké koncerty určitě jsou, a jejich celkem dost :)
      Zpívám si pořád, takže trénuji, nepřestanu s tím, baví mě to. :)
      Nové písničky ještě nemám, ale doufám, že to jednou přijde a budu mít i vlastní písničky :)
      • To je dobře, jen nepřestávej. Zpívání ti jde, tak toho musíš využít. Každý to neumí. Díky.
  • Dalikk môžem sa spytať že či si to ty na yotube volá sa to Dalibor Slepčík Výťah.Si tam trocha čudný nwm či si to ty.Ale asi si to ty pozri si to video a povec to čo do teba vošlo???
    • To som videla aj ja ! ;D Prečo ? Veď bol zlatý . ;D Dúfam to bol on ... ;D ale asi hej :)) *15*
  • Ahoj holky. Budu vám odepisovat, ale momentálně jsem venku, takže nemám čas, ale večer vám určitě na něco odpovím, ale musím tu mít nějaké otázky, abych měl na co odpovídat :)
    Mějte se hezky, ahoj :)
    • Holky to berou blbe s tim sliknutim fandila jsem Eme co ty fandil si tajne nekomu.
  • Co jsem rikala zase nam ho ti fejkove odezenou a stalo se zase nam dalik prestal psat a to jen kvuli tem idiotum dali prosim nevsimej si jich a pis si tu snama prosim a odepis
    • Neboj, on se zase ozve. Taky pořád nesedí u počítače. Hlavně, aby ten fejk dal už pokoj a neprudil tu.
      • Aj ja si myslím ... ale určite príde ,dúfam ... :)
        • Jo ja taky budu doufat ze nam odepise dalik tuto stranku nesmi opustit jinak tu koncim taky
          • Aj ja .
  • Dalikk,prosííím odpisuj nám. *14* *14* *14*
  • Dali ty teraz chodíš do školy či máš odklad? :)
    • Mám rok odklad, nestíhal bych to dohánět :)
      • Aj ja chcem . :) ;D
  • Dalikk prosííím odpiš si tu?? *3* *14*
    • Ano, jsem tu :)
      • A nebudes sa nudit ten cely rok doma dali?
      • A čo robiš???
  • Ahoj Dalikk,si tu? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prečo sa tu za Dalíka zase vydávate ? !!! Vás to ako stále ešte baví? ! Načo vám to je ?! Veď to neurobí normálny človek!!! Dajte mu už konečne pokoj !!! Závidíte mu , že je to pekný , milý a hlavne úspešný a veľmi talentovaný chalan ? !!! Láskavo už s tým skončite lebo zase ten pravý odíde ! :( Dotyčná osoba asi trpí schizofréniou !!! DAJTE MU UŽ POKOJ NIČ VÁM NEUROBIL !!! A budem sa tu pravého Dalíka do nekonečna zastávať!!! PS: Dali nevšímaj si ich ( tí čo sa za teba vydávajú). :))
  • Hej dievcata pozrite so stranu c.40a tam bola ta Pihatka normalne posadnuta Daliborom a teraz co tu p nom pise no prpste grcc Pihatka hanbi sa fakt ale nechcem tu nikoho urazat fakt sorry ale chcem byt zase uprimna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit