Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alebo sa normálne opitajme tohto dalibora:)
  • Pravý FB má tam fotku s Melindou hovoril to v superstar....alebo potom tam má taku čiernobielu fotku...:)
  • Ja sem se ted milila. Ze sem napsala že lea ma pravdu ježiš ja sem tak hlupa. Daliku chci se ti ospravdlnit že sem tak napsala promin. Vim že se ted zlopiš ale ja sem tak hlupa promin. Ras sem psala že se te zastanu. A promin.
    • Katka, to je presne to o čom hovorím... nemusíš Daliborovi lízať päty.
  • Dalibor proosiim nenariakaj ako vraviila Lea ze ak si pravy tak sa nemas coho bat aj ked je to cudne aj mne by s toho hrabalo keby tu niekto riesil nieco na moje meno a vy sa tu dohadujete uprimne je my toho ak je to on pravy je my ho uprimne luto
  • Ak by sa dalo tak ten kto má FB sa opitá pravého Dalibora nejakú otázku...
    A ak by vám neodpovedal tak povedzte že to je súrne:)
    • Ale ked moja sestra ma fb a ja som to skusala on ma plno jeho sa neda poziadat o priatelstvo
      • Hmmm.... a nemá nejakú inú sic. sieť ?
        • To nwm
    • No, ale aké je jeho pravé FB? Vedeli by ste to niektorá zistiť ?
  • Tak co ideme to riesit
  • No ka fakt neviem:(
  • Lea ma pravdu holki. Ja uš fakt nevim co stim delat.
    • Katka, máš FB ? Mohli by sme si to overiť. Ak nie, tak založíme nejaký provizórny.
  • Já nevím holky, co vám mám stále dokazovat. Buď mi věříte, nebo mi nevěříte. Na otázky jak už jsem psal, na ty rád odpovím. :)
    Ask nemám žádný. A film Warrior patří k mojim nejoblíbenějším :)
    • Presne Dalík kto chce verí ti , kto nie ich problém!!! Nevšímaj si to praví fanúšik zostáva, falošný odchádza. ( ja ti verím ) :))
    • Je možné, že si pravý, ale je to malé percento. A ak je to tak, potom sa nemáš čoho báť.
    • Dalibor, poriadne to smrdí podvodom. Nečuduj sa nikomu, že po tebe chce potvrdenie. Majú právo vedieť, že si nepíšu s nejakým fejkom
  • Ste niektorá z váš na FB
    • Ja niesom na fb ja som sa ta uz pytala ale ty tiez nemas Veronika tak co ideme robit ideme si zalozit ask?
    • Ja nie :/ Neznášam soc.siete.
      • Ale povedzme, môžme založiť len taký provizórny, ak by žiadna nemala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit