Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka: To je možné, ale je nepravdepodobné, že by tak činil tu. Táto stránka je dosť neprofesionálna.
    Katka: Vážne ? Tak potom ma napadá ako by sa to dalo overiť. Položte najskôr na tejto stránke Daliborovi Slepčíkovi nejakú otázku, čo vie len on (napr.čo si dnes jedol) a potom túto otázku položte Daliborovi na Ask. Ale iba ak je to oficiálny Ask.
    Dievčatá, nenechajte zo seba robiť blbky.
  • Viem ako dlho sa venuješ hudbe?:D Je to fest ťažká otázka... A teraz zistíme či je pravý...
    • 6 let :)
      • To si si mohol vymyslieť alebo vyhľadať :)
        • Holky, já tady nemusím nikomu nic dokazovat. Buď mě prostě věříte, nebo nevěříte. :)
          Na otázky vám rád odpovím, psal jsem vám to, ale nevím, proč mě pořád zkoušíte, jestli jsem to řekl dobře, nebo neřekl.
          To já vím sám nejlíp, jaký je můj oblíbený film a Warrior patří k těm, co mám nejraději :)
  • Boze nenapada ma ziadna
  • Áno ale nwm fakt akú:(
  • Ja len tak rozmyšlam čo dám rodičom na vianoce:)
  • Ahojtě holky co dělatě?;)
    • Ja sa divam na tv a ty Dalibor?
      • Ja poslícham koledy;)
        • Baby dajme mu otazky neviem ci jw to on over mesiho tazkou otazkou
  • Nie nepíšem to ja:)Dúfam že mi veríš..
    • Ano verim
      • Ďakujem ti Leni:)
        • Nemas zac
  • Dalibor začínam ti veriť povedal si všetko správne len okrem toho filmu.... Ale ináč farba a čo by si si neobliekol to isté ako naozajstný dalibor:) Ale zase mohol si si to pozreť na internete...no neviem:(
    • Ja mu verim aj ked som si myslela doposial ze to pises ty Veronika;)
  • Ahoj babi us to nechte. Ktora zvas veri na dalika tak zustante na ti strance. A ktera ne tak papa. Mne to us fakt nebavi. A urcite aj dalika. On je stoho uricite na hlavu. Tak to us nechte prosim.
  • A este chci dat dalikovi otask. Mas dva brachoch nebo jenom jedneho.
    • Jen jednoho :)
      • To vážne? O tom som ani nevedela..Vedela som že máš sestry ale fakt som nevedela že máš brata...:)
        • Tak už víš ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit