Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lea dalik ma ask.
  • Lenka: Zlatko , nevymyslela, môžeš sa ísť opýtať do Košíc môjho trenéra. A čo také ten tvoj Dalibor dokázal ? Nič. Prihlásil sa do súťaže, ktorú ani nevyhral. Za pár mesiacov zapadne prachom. Hovoria vám niečo mená Ján Bendig, Nikoleta Balogová, Paulína Ištvancová, Dominika Stará, Denis Lacho alebo Leona Šenková ? Všetko veľmi obľúbený superstaristi, ktorí tiež niečo "dokázali", len škoda, že po vypadnutí zo superstar už po nich ani pes neštekne. A tak to bude aj s Daliborkom.
    • Ahoj Lea ja mam Dalibora velmi rada ja viem myslela si to dobre stim ze si nam Povedala ze su tu faky ja viem ze su tu same faky ale neutoc na toho Dalibora a verim ze tu jeden pravy Dalibor je a dokazal to ze sa dostal tam kde sa dostal.Myslis ze by si to ty alebo ja alebo hocikto dokazal to asi tazko nerada sa tu s niekym hadam.A tvojho trenera sa nic nemusim pytat verim ty ale prestan na Dalikka nadavat.;)
      • Lenka, pochybujem, že tu nejaký pravý Dalibor je, ale ak tomu chceš veriť, tvoja vec :/ A na proti Daliborovi vcelku nič nemám, ale stjím si za tým, že v podstate nič nedokázal. Až keď sa úspešne zaradí medzi slovenských spevákov, až vtedy uznám, že naozaj niečo dokázal. Dovtedy nie.
        • Jaj vlastne, DS je čech... tak medzi českých spevákov, to je úplne jedno.
        • Fajn Lea tvoja vec ale ja verim ze tu jw nejaky aj ked pomaly zacinam neverit ze tu je nejaky pravy
          • Lenka, pozri sa na to logicky. Aký by mal Dalibor dôvod tu odpisovať ? Fakt by si založil radšej ten ask.
            • Ale vies mozno ze by sa chcel tim faninkam podakovat za to ze ho ppdporovali ked bol v SS;):)
  • Je tu niekto?:)
  • Obľúbená farba?:)
    • Asi černá :)
      • Neviem ,neviem ci si pravy dalibor. Citala som niake rozhovori superstaristov a dalibor povedal ze jeho naj farba je modra. Tak to vsade pisalo.
      • A modrá? :))
        • Nikdy bych si na sebe nevzal: asi kalhotky :)))
          Jinak modrá je dobrá :)
          • A čo robíš? :))
      • A serial alebo film? Viem hovoril si to tu ale je to nespravne....povedz to čo si povedal médiám:D
      • Ahoj Dalikk ja mam jednu otazku co by si si na seba neobliekol?;)
  • Jasné že môžeš:D
  • Veroniko muzu dat dalikovi otazku??
  • Postava svalnatá *15* *15*
  • No čo Dalibor nemáš odpoveď?:)
  • Dalibor dobre dám ti otázku aký je tvoj naj film?:)
    • Warrior :)
  • Dalík ty meriaš 163cm? Neverím podľa mňa si oveľa vyšší . Odpoveď please. ;*
    • Určitě ne. Jsem o dost vyšší :))
      • Super !!! Ty si proste T.O.P!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit