Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lenko ti ses slovacka
    • Ano
  • Ste nekdo tadi??
  • Ahoj daliku nechapu te ze us na tebe neverime.Mi na tebe vzzdicki s holkama nezapomeneme.A aj te potporime ze holki.(:
  • Prosím ťa povedz niečo čo by nás presvedčilo to je jedno čo. Aby sme vedeli že si to ty lebo ja nedokážem uveriť;)
    • Tak se mě na něco zeptej, co by tě přesvědčilo a já ti rád odpovím. :)
      • Jaku ma tvoja sestra oblubenu farbu
  • Dobrou noc, holky. Omlouvám se za to, že jsem dneska nenapsal. Neměl jsem čas. :)
    Ale vidím tady, že jste si psaly s fejkama. Teď už nebudete asi věřit ani mně :( Škoda.
    • Budem teda aspon ja :)
    • Dalíku kde tě můžu kontaktovat když nemám fb:( *14*
    • Ahoj Dalikk dufam ze si to uzz ty znova ty pisem ze ty verim ze si to ty ja ty budem furt verit neboj a ako sa mas?a som rada ze bolo na tej sutazi fajn.a dufam ze urobis tu sutaz aj niekde na Slovensku papa.zajra sa tu proosiiim prihlas o 12:00vtedy koncim v skole ahoj a dobru nocku papa
    • Jinak, kdo se ptal, jak jsem se měl na Vánoční soutěži, tak bylo to bezvadné :)
  • Ahoj Dalibore, tak mi to nedá abych ti nenapsala. Vůbec bych se ti nedivila ani bych ti neměla za zlé, kdyby si tady přestal odpovídat. Ty holky jsou fakt ubohý. Nejhorší je, že to kazí i těm, které by si s tebou rádi psali. Tak měj pevné nervy a vydrž to.
  • Ahojte idem uz aj ja spat dobru noc!
  • No dobre Ahoj:)
  • Tak holki dobrou ja jedu spat.(:
  • Baby ja už musím Ahojte:) A ešte jedna otázka: Myslíš že sem ešte napíše Dalibor Slepčik naozajstný?:)
    • Ja si myslim ze uz asi nie a c vy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit