Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veď to dotvrť Katka alebo nech mi on niečo na to povie;) Alebo tu žiadny praví "Dalik" není:D
  • Ako vieš že je praví?!
  • Ahoj holki vim že sem tu nemala psat ale že dalik chce jit prič s ti stranki a že nekteri holki žikaj že dalik je fake ale neni daliku prosim zustan na ti strace prosim nevšimej si je daliku prosim ja se asi zabiju ked pojdeš s ti strance prosim zustan na ti strance prosiiim. A ešte se chci ospravdlnit že ešte sem tohle napsala paaa.
  • Ahojte můžete mi psat různé otázky řád vám odpovím:)
    • Co robis Dalikk
      • Jenom tak si spivam:)
        • Jaj a co take si spievas?cmuk
          • Písničky ktere sem zpíval v superstar:)
            • Veronika to preco si urobila ako toto je vrchol ked sa chces vydavat za niekoho aspon si zmen mono
  • Táto stránka je naprd.... Celí tento Daliborko je fake a baby musíte byť dosť naivné že mu toto všetko uverite.... Napíšte pravému Daliborovi a nie tomuto fake.... *3* *1* *1*
    • Mysli si co chces ale ja tomuto Daliborovi verim ale yo som tu asi sama ale mna to neodradi od toho aby som mu verila ano pisal tu aj fake Dalibor alw ja vieem ktory je tu pravy
      • Diki moc že mi veřiš:)
        • To je malickost a proosim ppsli my tu ziadost na Fb chcem si s tebou dalej pisat ale tu ty blbci okomentuju kezdu spravu co ty napisem a proosimmm odpis my ci si ma prismdas cmuk
          • Leni má přomiň mi ale mně to nějde protože sem mnoho posílal zatosti:(
            • A nevymazal by si si niekoho proosim moc by som bola rada ale ak nie tak nevadi a mam ta rada
  • Ahoj Dalibore, nic si z těch přiblblých komentářů nedělej. Bylo by škoda přestat odpovídat těm co ti fandí. Každého to potěší. Já osobně jsem byla také ráda. Měj se fajn a hezké Vánoce.
    • Ahoj Dano. Snažím se to ignorovat, ale jde to těžko, když mě tady někdo uráží pro nic za nic. :( Nikomu jsem nic neudělal, ale samozřejmě jsem počítal s tím, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře. Ale díky za povzbuzení :)
      Taky se mějte fajn a hezké svátky všem! :)
      • Ano Dalibor ja ta chapem ale proosimmm odpovedaj tim co ty davaju ppozitivne. Komeentare prooosiiim a tiez ty prajem pekne vianoce
      • Bože fake Dalibor ty si taký úbohý...Už viem prečo Dalibor Slepčik pravý bol s toho už nahlavu *16*
        Si fakt taký sprosti aby si ubližoval ľudom!!!!!!!!!!
  • Zpíváš skvěle .. Všude schanim tvoje číslo ..a nikde ho nenajdu :( napsal by si mi ho když tak!? Prosím :) Jo a jinak nepřestávej zpívat jde ti zo dobře ! Si ten nejlepší :)
  • Děkuju těm, kteří mi věří a podporují mě. Ostatní asi jen závidí. Ale asi už to nemá cenu si tady s váma dál psát, jelikož někteří tady o mně píšou dost škaredě a já se s těmi dotyčnými hádat vážně nehodlám. Mějte se hezky, ahoj. :)
    • Ano zavidia alebo nemaju co robit nic si s toho nerob nevsimaj si to!niektori ta maju radi a su tvoji fanusikovia a nebudu trpit za tich ktory ta nemaju radi Ahoj.ja nikdi nebudem prestavat byt tvoja fanisicka pa
    • Proosim dalikk odpisuj aspon mne budeem moc rada cmuk
    • Si skvěléj!:)
      Zpíváš dokonale
  • voni mluvej ze si cighan ale si suopper mam te rada moc *14*
  • A mimochodom, k tomu "skús dokázať niečo ako on": Dievčatá, ja na zadku doma tiež nesedím, som gymnastka a vo svojej kategórii som už dvojnásobná majsterka Slovenska a vicemajsterka Európy. Na šport potreba veľa drilu a námahy, makám na tom celý život. Zatiaľ čo DS je možno tiež talentovaný, ale vôbec nič nedokázal. Nakráčal do Superstar, ktorú ani nevyhral a to je všetko. Takže tak ;)
    • To čo tu ty dristaš to si si určite vymyslela a dokazat toto v 15rokoch tak tomu sa hovori Dalik dole klobuk
    • A jak nam muzes dokazat ze delas to co delas vubec te nezname tak radeji mlc a ja nejsem ta mala 13 tka jak se skoro vsude pise vlhkym 13 kam dosel kredyt ja mam uz 18 a presto jsem mu fandila a rada ho posloucham dalik je skvely zpevak a vzdy se ho tu budu zastavat at je to pravy dalik nebo ne
      • Ja vám nič dokazovať nepotrebujem, povedala som to, len aby ste vedeli, že aj druhí okrem vášho "Dalííka" niečo dokázali a sú na to hrdí. Máš 18 rokov a takýto pravopis ? Hanbi sa dievča, veľmi sa hanbi. Ale budiš, povedzme že teda Dalibora počúvaš a je to tvoja vec. Ale to ti vôbec nevadí že ti tu odpisuje fake a robí z teba debila ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit