Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasnačka že to budem pozerať:D
  • Veronika ides sa dnes divat na sam doma1
  • A ake?:)
    • Vseliake napr.podme bratia do betlema.........
      • To spieval Kovaliček:D máš ho rada?
        • Hej spieval tp kovalicek on je celkom fajn dalik a pavol tim som fandila najviac a ty si fandila komu najviac
          • Daliborovi,Palovi,štepanovi a emme:)
  • Je tu niekto?:)
    • Jaaaa
      • Ahoj:D
        • Ahoj co robis?
          • Pozeram X factor:Dty?
            • Pustam si koleddy
  • ahoj doufam že se zase vrátíš do superstar ale jinak bozii zpivas.

    *14* *3* *4*
  • Ahoj Dalibor.Dúfam že si si to v tej Prahe užil prooosiiim prečítaj si to čo ta o tebe písali dúfam budeš brať za dobre že JA a VERONIKA sme sa ťa zastali ale dúfam to čo tam oni písali dúfam že není pravda maš moju doveru a moja dovera sa naspet ziskava ťažko ale dúfam nech si kdokoľvek že si správny človek ak si to ty Dalibor odpiš na túto správu niečo čo si myslíš o tom čo som ty napísala ale verím že si není FAKE. AHOJ mam ťa rada.CMUK CMUK CMUK CMUK *3*
  • Myslíš že toto je pravý alebo fake?:)
    • ja si myslim ze ten anonym je pravy a ty?? a kolko mas vlastne rokov?
      • Mám 15 rokov a ty? Myslím si že ten anonym je pravý ale môžem sa mýliť:(
        • Ja mám 14 jasne že sa možem myliť ale je to len predtucha *4*
          • Ja mám. 11 let. Mužu te poprosit juj kamarat přiješ na škola komeňak prosim

            Pozdravem Kája
  • Lenka promiň že som ti neodpovedala na otázku " kde bývaš" Bývam v Trenčíne ty?:)
    • Nevadi Žiline
  • Dalibor Slepčik (skrytý) prosím ozvi sa mi tu určite si to ty ak áno tak napíš niečo čo by všetky presvedčilo...Prosím:)
    • No skus niako dokazat ze si pravy pre mna je pravy Dalibor Slepcik anonym
  • Dievčatá, to ste fakt také naivné ? Dalibora nepočúvam, nemám ho rada, spieva teplý popík, ale aj tak poznám, že vám neodpisuje pravý Dalibor, ale fejk. Za menom Dalibor Slepčík sa skrýva nejaká vlhká trinástka, ktorá sa rozhodla zaňho vydávať. Je to očividné. Napríklad ten album: Nikde v médiách sa o žiadnom albume nezmieňoval, ale tu vám všetko prezradí, však ? Alebo sa tu horibilne bráni, že do ďalšej superstar nepôjde, ale potom do médii povie, že pôjde, to vám nepríde podozrivé ? Miestny Dalibor Slepčík je fake. Ak by naozaj chcel, aby ste mu kládli otázky, založil by si ask, vy hlúpe husi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit