Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem viděla nějaké video na YouTube, a tam Dalík a Sabča zvali fanoušky na koncert v Brně.
    To video je na YouTube 8 hodin.
    • Jaké? A na jaký koncert? není to na ten co už byl, to bylo video myslím :)
      • Na koncert v Brně a je asi 4.3.
        Ale už nevím jak se to video jmenovalo...
        • Promiň koukla jsem se blbě do kalendáře, ten už byl...
  • Tak ja už dnes končím dobrú noc :* ak sa Dalčo náhodou ukáže tak ho prosím pozdravujte ďakujem ste zlaté :* vaša Ema :3
    • Jojo dobrou.
      • Ďakujem zlatíčka :*
    • Ema, dobrou noc a ještě jednou díky. Dalik dneska asi nebude. Ahoj.
    • Jak se tam jmenue prosím :) A dobrou :*
      • Dalíkk Slepcik :) ďakujem :* a nwm kto tu dáva zase dislajky ale je trápny :D
    • Ano a měj se krásně a dobrou.. :) :3
  • Ahoj Emmo prosím tě jak se jmenoval na tom facebooku a jakou tam má profilovku a uvodku :)??? Díky :*
    • Ahoj Klára. V mojich statusoch nižšie je tam na neho link. :*
      • Já vím jenže mě nefunguje :( Prosím o ty údaje...Dík :D :D
        • Mě funguje neviem prečo tebe nie :(
          • A si prihlásená na FB?
            • Mockrát děkuji a jméno prosím? :D
            • Profilka-v tej modrej bunde kde je Dalčo bez úsmevu a uvodka so Sabčou s tych nových fotiek kde má Sabča pásikavé tričko :)
            • Ano :D Ale mě to nefunguje prostě...tak mi napiš ty věci co jsem p tobě chtěla prosím :) Díky jsi zlatá
  • Princess_jane sesternica sa pýta , že ktorá si ty :D lebo že žiadosť jej prišla ale od nejakeho chalana :D
    • Já ji nenašla :D jak že se jmenuje? :D
      • Nina Ninuš a titulka je galaxia-Hapinnes či ako to je napísané :)
        • No vůbec nic jsem nenašla :D jsem asi blbá :P
          • Nie si dám ti na ňu link :) teraz tam nejdem :D stále tam polovica ľudí z triedy otravuje , čím im dám výsledky úlohy z matiky :D
  • Ahoj je tu někdo?????
    Dali dneska se asi neozveš, co?
    • Čaukyy, jsem tu já :)
      • Ahoj jak se máš???
        • Mám se fajn a ty? :)
          • Dobře....
            Co děláš??
            • Já si čtu články o Dalíkovi...
              Copak ve škole?
            • Jen tak projíždím Fb a tak :) ty? :)
  • Ahojte :) Ahoj Dali , chcem sa ťa spýtať je to pravda , že máš nová FB ? :) Pretože som ti poslala žiadosť a prijal si ju (dúfam ty ) a , vraj niektorým si poslal aj hlasovky. :) Tak neviem ďakujem za odpoveď :* :)
    • Toto je tvoj nový FB ? : https://www.facebook.com/profile.php?id=100011404008371&fref=nf

      Musíte sa prihlásiť na FB aby sa vám profil zobrazil. :) Ale asi to bude pravý keď tam dal fotky Sabči , keď čakala Adrijánka. A tie fotky nikde inde nie sú. Ďakujem za radu. :) Vaša Ema. :)
      • Já jsem na ten profil koukala nevím teda... V přátelích má dva fejky na Dalíka, fejk dokonce i na Ryanka a fejk na Leonu. Sabču neměl žádnou .. Takže nevím holky :)
        • Ani ja nie to je už v p... toto :D
          • Dobře :D :) !! a to s tou hlasovkou je pravda? :D
            • Lenže tá hlasovka ide už úplne na h... lebo to dievča ju posielalo asi 100 ľuďom a už je zvuk nekvalitný -_-
            • Nemůžu ji najít :(
            • NO mě by ta hlasovka taky zajímala :D ale tak co no.. jop najdu ji :D :)
            • Hej je :D a má v priateľoch pravú Sabču ktorej sa žiadosť poslať nedá :) a volá sa Nina Ninuš a fotky svoje nemá -__- :D
          • Dáš mi tvůj FB? :D
            • Ja to nechcem písať sem :D ale dám ti na moju sesternicu v Prahe chceš? :)
      • Ahoj, já se na tento FB od včera večera nemůžu dostat, píše mi to, že je nedostupný, tak já nevím proč. Já stejně už ničemu nevěřím. V pátek tam byly od Dalibora odpovědi a přitom měl koncert, tak pak tomu věř.
        • Ahoj. To bol iný profil , a včera si ho skúšal deaktivovať...či čo , ja už vážne neviem čomu mám veriť pretože jedno dievča mi od neho poslalo aj hlasovku čo on poslal jej. :) Ale tento mal správanie ako náš Dalík... a bol smutný , že mu neveria... Buď je to naozaj Dalík alebo fejk ktorý je super herec....
          • Teď jsem to zkoušela znovu a pořád to nejde. Nebo ho zase zrušil. Ten jeho hlas se dá poznat a co myslíš ty?
            • Asi už tam teraz niesom a nechcem tam ísť lebo ma spolužiačka otravuje , že či jej poviem výsledky úlohy s matiky :D -__-
            • Už to jde. Děkuji moc. Je to tam od 2.3.2016 ?
            • Dá ak si ho blokla ty. Máš to v nastaveniach a tam máš blokovaní ľudia a ak si ho blokla tak ho tam najdeš a dáš odblokovať. :)
            • Já nevím, včera mi to celý den šlo a večer pak už ne. Dá se to odbloknut?
            • Možno tam niečo zle prestavene alebo a neblokla si ho? Ja by som sem aj pridala screen ale ja tam mám svoje osobné informácie.
            • Tak proč mě to pořád nejde, to nechápu.
            • JJ je to on a teraz tam aj písala jeho spolužiačka , že kvôli fanynkam má nový FB. :)
  • si moc sxsy *16* *16* *16*
  • posinko moje *14* *3*
  • já to mislm vašne zatičko *1*
  • ino holkolku ne chud ja jeno semno *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit