Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku, já věřím, že máš málo času, je to náročný. Jak sis užil narozky?
    • Super :)
  • Ahoj Dali, jsi hodný, že sis udělal chvilku čas. Bez tebe je tu smutno. Ty už chodíš na gympl? Je to lepší, než na stavebce?
    • Těžší :) mám ještě míň času :(
  • Ahooj Dalíku!! :3 :)
  • Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem na chvíli tady, mám toho v poslední době moc a nestíhám vám všem odepisovat :(
    Už jsem si dlouhou dobu říkal, že si ten čas prostě aspoň na chvíli najít musím a tak jsem si ho konečně udělal :)
    Akorát ne na dlouho, protože zítra už je zase škola a já musím ještě něco udělat :(
    Jak se vede vám? Doufám, že dobře i beze mě :)
    • No je nám tu bez Tebe smutno, to víš no :( Ale jsme neskutečně rády, že jsi na chvilku zaskočil :3
    • Ahoj Dalíku mě docela dobře..
      Co pa děláš?
      Ty už jsi pře stoupil na gympl??
      Mooooooc nám chybíš!!!! ❤
      Co si dělal včera?
      • Teď jsem si chystal učebnice do školy, jinak na gympl už jsem přestoupil :)
        • Ty budeš v dubnu v Plzni???
  • Ahoj je tu někdo??
    Dalíku ozveš se??? Proooooooooosííím!!!!!!
    Jak se máte vy holky?
  • Dalíku tak tohle co si napsal na FB to si už propísk! Napsal si , že všechny holky na osobnosti.cz jsou k*ndy a proto tam už nechodíš.... A když si tam napsal , že tě tvoje holka super vykouřila měla jsem dost. To jako vážne si myslíš , že jsme k*ndy?! Kdyby jsme my nebyli tak se nedostaneš tak daleko jak si byl. Takže se přestaň cítit jako BOSS. Ty si mohl být rád , že máš takove fanynky! Ale tobě je to jedno!
    • Ahoj, hele já nevěřím, že to psal Dalík. To je určitě nějaký fejk. Vždyť tady psal vždycky slušně. A o té holce, tomu taky nevěřím, myslím, že by tohle Dalik nikdy nenapsal.
      • Ahoj ale já už nevím , čemu mám věřit ... vždyť se na nás vysral cc. 1 měsíc ...
        • Ahoj, já jsem asi blbá, ale já věřím tomu, že už nemá čas. Ale ty sprosťárny mi k němu nějak nejdou. Já si myslím, že jeho FB je samý fejk. Vždyť už jich k vůli tomu zrušil hodně, že mu tam pořád někdo leze a vydává se za něj.
          • Už nevím dát linky jsem v bloku ... -___- ;D blbej fejk
            • Tak to byl stopro fejk.. :) Pravej nic takového nepsal, nebojte se ;)
            • Dalíkk Slepčík :) a těch je tam už snad milinon , mě je to jednu mrdám na to :)
            • Jak se jmenoval na tom fb, na jaký to psal?
        • Dej odkaz prosím na ten fb, kde to psal ;)
          Nechce se mi tomu věřit :O
  • Ahoj daliku
  • Ahoj je tu ještě někdo??
    Jak se máte?
  • Ahoj Dali, myslíš, že budeš mít zítra večer na nás chvilku? Bylo by to bezva. Docela by nám to udělalo radost. Měj se hezky ahoj.
  • Ahojte baby prosím Vás ako sa volá Dalibor na FB? :)
    • Dalíkk Slepcik :)
      Dalibor Slepčík Oficiální stránka :)
      • Ďakujem :)
      • čaues já jsem dala linky na fejky a original o pár stran do zadu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit