Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A který kkt tu dává dislajky ? Aha už vím Nnaty ! Čistá p*ča -__- ;DDD
  • Nnaty je fakt hrozná co si o sobě myslí
    • Ještě si to i priznáš? No holka no ty seš čistá p*ča ... ;D -_-
  • Nesnáším tě všichni holka" se ta tebe lepěj a jsi blbepí
    • Tak jdi do p*če ty blbko ;)
  • Všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví, štěstí, úspěchy a hlavně aby tě nepřestalo bavit zpívání ......Nezapomeň, že máš dar a byla by velká škoda ho zahodit.....Krásné narozeniny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nej k narozkám. :* A ty sis udělal nový Facebook? Protože jsem měla žádost od Dalikk Slepcik. Tak jsem ji přijala . A tam byl příspěvek pod tvým jménem že sis udělal nový FB kvuli fanouškum a , že nechceš tam žádné nadávky , že jseš fejk. Ďekuju jestli odpovíš. A užij si narozky. ;)
  • Dalíku všechno nejlepší,děkujeme ti moc za to že si tu s námi býval ,i kdyz to tak ted uz neni ale i tak si hondy moc si toho vážím ,hlavně si pořádně užij narozeniny už je ti 16 :0 ,máme tě všechny moc rády a doufáme že se zase někdy ozveš !❤
  • Wendy
    Všechno nejlepší k narozeninám Dalíku :* Ať se ti daří v životě a hodně zdraví, lásky a pohody.. Měj se krásně a ahoj :)
  • Daliku......hodně štěstí k narozeninám.....♡♡♡.....at ri vyjde tvoje kariéra... .kterou si přeješ.....♡♡♡♡uzij si oslavu...♡♡♡
  • Dali všetko najlepšie k narodeninám ,veľa zdravia,šťastia, lásky a úspechu v škole . :* :*
  • Dalibore všechno nejlepší k narozenám jsi hrozně roztomilý :********** <333333333♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mám tě strašně moc ráda ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit