Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Dalibore, už jsem ti tady jednou psal, nevím jestli si vzpomeneš. Teď jsem se díval, jak pokračuješ s holkama a ty nic. Skončil si dost nečekaně. Já jsem hajzl, ale tohle bych jim neudělal. Celý večery tu na tebe čekaj a ty na ně kašleš. Nechci ti do toho kecat, ale ty holky si to nezasloužej. Měl by si s tím něco udělat. Čaues.
  • Ahoj Dali, budu doufat, že si to přečteš. K zítřejším narozeninám ti přeji všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka. Ať se ti splní všechna přání, která máš. Určitě sis včera narozeniny užil. Tak se měj moc hezky a ještě je pořádně oslav s kamarádama. I když si tady s námi nepíšeš, stejně ti budu pořád fandit.
  • Ahoj Daliku *15*
  • Ahoj Dali doufám že se v pondělí ozveš.
    Mooooooooooooooooooooooooooooooooooc nám chybíš.
    • To sice jo ale ,Dalik má zítra narozeniny a podle me si je chce užít a bude oslavotat a tak i kdyz mel oslavu vcera ale podle me tu zitra nebude chce si narozeniny uzit v tomto ho chapu .:) ❤
    • Ahoj, mám obavy, že už se neozve.
      • Hmm to je taky možný :( :( :(
      • Musíme doufat že se ozve!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14* *4* *12* *10* *5* *7* *8* *13* *13* *13* *13* *13*
  • tak napiš ne. *14* *5*
  • jak se máš ja teda skělé a ty,co budeš mít na oběd. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ahoj Dali, třeba si to přečteš. Zítra si to na narozeninové párty užij. V neděli máš něco v Ústí, ale nevím co a kde přesně, tak si to tam také užij. Měj se hezky ahoj.
  • Konečně víme že tu je snami pravy dalik ❤
    • a jak to víš? *2*
      • Tak ta TEREZ psala ze se dalika ptala :( ❤
      • My to víme od začátku, co si tu píšeme, že je to Dalík.
  • Ahoj holky, tak když jsem se dneska Dalíka zeptala, proč už nechodí na osobnosti, tak mi řekl: Nestíhám to, proč se ptáš?
    Tak asi vážně nemá čas, má toho teď moc i prý ohledně koncertů, nějaké zařizování :)
    • Děkujeme že ses zeptala,a doufáme že se Dalík ozve co nejdřív!
    • Ahoj, díky, že ses zeptala, aby si neměla potom problémy. Tak snad se zase někdy ozve. Díky a měj se.
  • *5* *5* *5* *5* juj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit