Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli už přestoupil na gympl tak má možná víc učení a nestíhá.....
  • Ahoj holky, můj táta má kamarádku a ta volala jeho agentovi, aby zařídila aby byl Dalík v Plzni!!!!! A snaží se zjistit (kvůli nám) proč se Dalík tak dlouho neozval!!!❤❤❤❤❤
    Asi mi to nebudete věřit ale je to tak.
    • Super veľmi ďakujeme tvojmu tatínkovi :) daj vedieť potom :*
      • Jasně, a děkuji že mi to věříš.
        A kdyby zajistila aby byl Dalík v Plzni tak by mě s ním seznámila!!!!! :)
        • Závisť (v dobrom ) ja som bola dnes na tých školách v Ústí ale nikde ma za ním pustiť nechceli :( :D
          • Chudáčku,škoda že tu Dalík není, to by ti zajistil aby tě tam pustili a řekl na jakou školu chodí.
            • Nie niki ja som zo Slovenska :) ale som na prázdninách u tety v Moste :)
            • To ti věřím!!!!!!
              A ty bydlíš v ČR?
              Jestli bydlíš poblíž Klatov, tak by tě tátovo kamarádka seznámila taky s Dalíkem, až by tu byl.... ☺
            • No čo už . :D dneska som prešla pešo asi 11km , nemusela som ísť behať a neviem presne na ktorej škole bol lebo v každej povedali že ma k nemu nepustia ... Ale ten pocit , že som bola od neho pár metrov je úžasný :3
  • Ahoj Daliku, včera tu nějaká holka (prý tvá spolužačka) napsala, že si ji říkal, že už si tu s námi nebudeš psát. Mě se to nezdá, že ty bys takto skončil na této stránce. Já si tu s tebou psala 2 měsíce a pokaždé si byl slušný, milý a snažil ses odpovídat na všechny otázky. Proto si myslím, že bys ze dne na den skončil a nic nám nenapsal. Ať už je to z jakéhokoliv důvodu proč tu nepíšeš, bylo by dobré, aby si to tu holkám napsal. Každý večer tu čekají jestli se ozveš. Myslím, že to není vůči nim fér. Jinak ti přeji k narozeninám hodně zdraví a štěstí a na tvé narozeninové párty si to užij. Měj se hezky a třeba někdy ahoj.
    • Presne tak byl jsi umprimny milí a ochotny nezda se mi ze by ses vykaslal na tuto stranku jen tak.
      Moc bych si prala abys napsal že ti nic neni jen nemas cas nebo nejak tak prosim jen se ozvy
      • Dúfam sa nič nestalo jemu a ani v rodine :((( Dali VRÁŤ SA!!!
        • Taky v to doufam :-(
  • Jo a podle všeho asi chodí s Nelou Kailovou ;)))
    • Ale nejspíš nechodí.. :p :)
      • Ale určite nechodí ... :)))
    • Tak ať sní chodí. Je to pěkný kluk, Nela taky není ošklivá, tak ať si užije. V jeho věku mívají kluci vztahy. Já mu to přeji.
  • Ahojteee už som tu :)))
    • Ahoj, tak co, byla jsi v ústí? Jak si dopadla? Celý den jsem na tebe myslela.
      • No tak som bola , ako som prišla na Stavebku začala som hrať že som češka keď sa spýtali ako sa volám hneď som si vymyslela ,že Kačenka Němcova :D povedali , že taká do školy nechodí :D A spýtali sa za kým som prišla :D ja že za Dalíkom (stále som hovorila po česky) a oni mi povedali , že ma k nemu nepustia :D tak som začala plakať , no nepomohlo to :D Potom nejaký študent povedal, že Dalík chodí na gympel :D išla som na všetky gymple v Ústí a na jednom nemenovanom ma tam k nemu vôbec nechceli pustiť :( tak som sklamaná odišla s pocitom , že som bola pár metrov od neho a keď som zatvorila dvere na školy jediné čo som vtedy jediné povedala po slovensky bolo : No to je v p*či toto. :DD
        • *škole :)
        • Jsi dobrá, že si to zkusila. Oni asi nesmí říkat cizím lidem, jestli tam chodí, nebo ne. Nedá se nic dělat, ale byla si blízko. Škoda no.
          • Hej :) :D
  • Jo, pokud je to pravda, tak to nebylo vlídné gesto.. I tak ale Daliborova fanynka jsem a zůstanu, budu ho nadále ve všem podporovat. :) Je to prostě skvělej zpěvák a ve skutečnosti je na fanynky moc hodnej a za tímto názorem si budu stát.. i kdybych měla stát sama!! ❤
    • Mám stejný názor jako ty. Jenom mě udivuje jak Dalika všechny odsuzujete, jenom proto, že se neozývá. Třeba má k tomu důvod. A že sem nějaká holka něco napíše a vy hned reagujete. To si zase Dalík nezaslouží.
  • Tak Dalíku tohle jsem přesně říkala , vys*reš se na fanynky a pak ony na tebe ... :)
  • Aj mňa omrzel :(
    • aj tebe ? :(
  • Hele ! Nějak přichádzíš o ty fanynky 0_o
  • Dalíku seš TOP kluk světa ale vykašlal ses na nás a už si mně omrzel jako ostatní holky ... ;(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit