Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se máte vy holky?
    • Jenom ti chci napsat, já blbnu také. Není den, abych si nepouštěla jeho písničky, pořád se dívám na všechny fotky, pouštím jeho videa, čtu o něm články, že si připadám, jak nějaká blbka.
      • Jo tak to nejsi sama :) :(
      • Já jsem si Dalíkovo fotku dala i na tapetu.
      • Já taky..... :D
  • Jaký je jeho pravý facebook?
  • Tak ja už končím ahojte :) a zajtra idem do Ústí na Stavebku a idem sa s ním porozprávať :D Dobrú noc ... :*
    • Tak se měj hezky a zítra dej vědět. Ahoj.
    • Héj, už bych šla na gympl :D :p
      • Už je na gympli? A na ktorom? :D Nevadí kvôli nemu obehám celé Ústí :D
        • To se asi naběháš.. :D
          Ale já bych to kvůli Dalíkovi taky udělala..
          • Takže môže byť na Václava Šmejkala alebo Játeční 22 nevadí pobehám všetky gymnáziá , stavebky kým ho nenájdem :D
            • Ďakujem zajtra sa ozvem :*
            • Kdybych bydlela poblíž, tak bych hledala s tebou. Držím ti palce.
  • Ahoj, možná že je zase nemocný, a nemá náladu. Jako před týdnem.
    • Ahoj, to je možné. Třeba také zajišťuje tu akci s narozkama. Uvidíme, kdy se ozve.
      • Já doufám že se ozve co nejdřív.
        A dneska jsem bratrancovi řekla omylem Dali.
        • Už z toho blbneš co?
          • Jo no.:D
  • V pondělí tu nějaká Terr psala toto: Chápete, že vám neodepíše ?? Tak jestli ta něco neví.
    • Alebo chcela aby sme sem prestali chodiť a vzdali TO! :)
    • podle mě o nic moc zásadního nejde.. tato myslela jako že je tady fejk -_- víš
  • No nič ja som zo SK ale akurát som u tety tu v Moste :) Takže zajtra bežím do Ústí nad Labem , a idem si zistiť kde býva , chýba mi tu :D A nemôže mať fakt nejakú holku a nevenuje sa nám ale jej? A v Pondelok tu na 100% bude lebo má narodky :D
  • Mne správy nejdú :( a jemu sa dala poslať žiadosť a on ju neprijal? :(
    • Ne nepřijal, na to abys mu napsala zprávu s ním musíš mít společného minimálně jednoho přítele.. :p Zkusíme mu myslíte napsat?
      • Ja keď si kliknem na jeho profil ja tam nemám možnosť správa :(
        • Musíš s ním mít společné přátele myslím... :)
    • Mě to nešlo ani odeslat.
      • Asi si to prestavil a už to nejde ...
  • On snad přijde.. :(
    • Možno ... Dajte mi na neho adresu :D musíme sa s ním vážne porozprávať! To si ako toto klučina predstavuje ? :DD
      • Nemáte některá možnost na facebooku, třeba tam píše. Já bohužel nejsem v přátelích.
        • Ani ja ho tam nemám ... :((( Denča a Princess_jane tak čo? Ideme sa s ním porozprávať?! :DDD
          • Tak jedeme. Musíme to řešit.
            • Mne sa nedajú posielať správy... a dala sa mu posielať žiadosť a on ju neprijal??! :(
          • Jdeme!! :D Já ho v přátelích nemám, protože žádost nešla odeslat, pak teda jo a tu zatím nepřijal.. Zprávy možná psát asi jdou
      • Jedu s Tebou :DD :) Ale je možné, že má nějaké rodinné záležitosti, nebo hodně školy. Fakt si nemyslím, že by sem přestal chodit jen tak.. To by nám neudělal :)
  • Holky, co když by nepřišel Dalík ani dnes?? :((
    • Ahoj, třeba už jsme ho omrzely. Má jiné zájmy. Nebo nemá čas a nebo nám nemůže psát. Musíme doufat, že se někdy ozve.
      • Ahoj to dúfam nie! :( Tak asi sme mu boli dobré len na posielanie hlasov v SS. :( Ale nechápem prečo sem už nechodí... :(
        • Kdyby chtěl, tak si tu chvilku najde. Nemusí tu být 2 hodiny. Chápu, že toho má hodně a nestíhá. Ale měl by pochopit i nás, že nám chybí.
          • Myslíš , že by bol tak "mazanej" :D a nič nám sem už nikdy nenapísal? :(
            • Denča možno nejaké rodinné záležitosti...
            • Já také pořád věřím, že se ozve. Myslím di, že je to férový kluk, určitě by nám to napsal. Fakt nevím co se děje.
      • Jo, tak snaaad jsme ho neomrzely.. :( Tak doufám, že se ozve! :)
  • Dneska by mohl Dalík přijít......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit