Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali , už nie som ani ja tvoja fanynka :( tiež si ma omrzel ako sme my sme omrzely teba :( no čo život je taký :)
  • Nevadí já se mu tu nejdu doprosovat !!! Když ho už nezajímají jeho fanynky tak co! O 5 fanynek ( u nás ve škole ) už přišel a za chvíli přijde o všechny ... Takže Dalíku pokračuj a za chvíli nebude o5 o tobě nikdo slyšet ... :) Milovala jsem tě ale ty na nás s prominutím s*reš cca. 2 týdny tak není o čem už tě nezajímáme ... :(
  • Dali proooooooooosííím vrať se, my tě potřebujeme!!!!!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤
  • Dobrou.
  • Ahoj holky, nechci vám nějak kazit radost, a taky jsem delší dobu přemýšlela, jestli to sem psát. Znám Dalíka osobně, je to můj spolužák, a když jsem se ho dneska ptala, jestli píše na osobnosti, tak řekl: UŽ NE!
    Tak nevím přesně, jak to myslel. Asi si tu s vámi někdy opravdu psal, a já si celou dobu myslela, že si píšete s nějakým fejkem.
    • Aha ! Takže my sme mu boli dobré len posielanie hlasov počas SuperStar?! A teraz kašle na všetky fanynky?! Dneska idem do Ústí hľadať ho do nejakej školy ale neviem akej :D Budem v Ústí kým ho nenájdem . :D A prečo to sem nenapísal , že už ho to nebaví?! Teraz sa už cíti , že fanynky nepotrebuje?! :(
      • A co když si to ta holka vymyslela?!!!:(
        Jak nám to asi dokáže že s ním chodí do školy!!! :(
    • A proč?
    • Urazili jsme ho něčím, nebo proč už NE?? :( pozdravuj ho prosím... :'((( ❤
      • Ode mě ho taky pozdravuj...
  • Jsi tu ještě?
  • Jak se máš?
    • špatně no.. ty? :)
      • Ujde to, ale bez Dalíka je to na nic!
        Co děláš?
        • jen tak odpočívám. ty?
          :))
          Jo, bez Dalíka je to na nic a to pořádně :(
          • Já nedělám nic.
            V jakém kraji bydlíš?
            • V Plzeňském kraji.
              Můj táta má kamarádku, a ta možná zařídí aby byl někdy v Plzni Dalík, ale není to jistý.
            • Vysočina :D ty? :)
  • Je tu ještě někdo?
    • už jsem tu zase.. :)
  • Co pa asi Dalíkovi je?
    Jaká písnička od Dalíka se vám líbí nejvíc?
  • Tak dneska zase asi nic co :p naposledy tu byl ve čtvrtek?? Mno, tak to by se mohl ozvat aspoň zítra. :( :)
    • Mohl by :( :) :( .... :(
      • Ani nevíš, jak bych byla ráda .. :(
        • Já taky, na tom se shodneme všichni.
    • Já doufám že ozve ještě dneska....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit