Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, ty náš marode. Hlavně, že už jsi na tom líp. Také jsem viděla nějaká ta videa (hlavně z těch zkoušek) a tam bylo na tobě vidět, že už ti není nejlíp, ale koncerty si zvládl v pohodě. Jsi profík.
    • Ahoj Dano, ale tam mi bylo ještě fajn, necítil jsem se nemocný, to až po těch koncertech, asi už toho bylo na mě dost :( :D
      • Už jsi tam měl lesklé oči. Ale hlavně, že už jsi v pohodě.
  • Ahoj Dali to jde super,že je ti líp.Děkuji za ten koncert v Olomouci,byl moc super! A chtěla jsem se tě zeptat co děláš a co jsi dneska dělal? :)
    • Ahoj Kláro, nemusíš vůbec děkovat :)
      Koncert byl super, moc jsem si ho užil, jako všechny ostatní :)
      Dneska jsem jen ležel v posteli, musím se z toho co nejvíc vyležet, abych byl zítra fit, ale potom už jsem byl i venku na chvíli, už je mi dobře, dá se říct :)
      A teď momentálně ležím a dívám se na Ordinaci :)
  • A co jsi mněl k večeři?
    • Lívance :)
  • Budeš tu zítra, nebo o víkendu??
    • Zítra asi ne, ale o víkendu už snad jo :)
  • Ahojky Dali, to jsi hodný, že tu s námi budeš, alespoň chvilku. Víš, bez tebe je tu smutno. Máme tě rády. A musím napsat, že jsi nám moc chyběl. Ale je dobře, že už jsi na tom lépe.
    • Ahoj Lucko, tak to jsem rád, že jsem vám chyběl, vy mně taky :))
  • A kde budeš mít zítra ten koncert?
    • V Teplicích, v Unico clubu :)
  • Ahoj Dali, to jsem ráda, že je ti lépe. Dívala jsem se na nějaká videa z minulého víkendu a musím uznat, že si jednička. Umíš pěkně rozparádit fanynky. Krásně jsi zpíval, tancoval a moc se mi to líbilo.
    • Ahoj Petro, děkuji ti moc :)
  • Já jsem se měla dobře.
  • To je dobre ze ti je lip :) a ze si prisel aspon na chvilku :)
  • Ahoj Dali jak ses dneska mněl?
    • Nic moc, ležel jsem v posteli :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit