Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čauky, jak je? :O :( ❤
  • Je tu někdo????
  • Ahoj Dali doufám že už ti je líp. A přijdeš aspoň na chvilku?? Jak se máš a co děláš?
  • Ahoj Dali, to je mi moc líto, že ti není dobře. Hlavně se brzy uzdrav, ať jsi zase v pohodě a užiješ si prázdniny (ne v posteli), to jsem měla já, a to není zábavné. Tak hodně, hodně zdraví. Ahoj.
  • Daliku ,brzo se uzdrav a chápeme že ti není nejlíp a nebudeš si s náma tady psát ,ale až ti bude fajn tak určitě napuš jsme ti za všechno moc vděčné ❤️:)
    • *napiš
  • Ahot dali brzo se uzdrav
  • Dali, uzdrav se brzy. Jsi moc hodný, že ses ozval. Jsi fajn kluk. Díky moc. Dobrou noc.
  • Ahoj holky, chtěl bych se vám jen ozvat, že jsem v pohodě a nic se mi nestalo :)
    Akorát teď prostě nemám náladu, jelikož jsem trochu nemocný, a tak se snažím z toho vyležet, jelikož mám prázdniny a nechtěl bych je proležet :(
    Určitě jsem si na vás vzpomněl, a tak jsem si říkal, že se vám aspoň dneska ozvu, aby jste věděli, že jsem na vás nezapomněl :)
    Až mi bude líp, tak se určitě ozvu na delší dobu a zase si s váma něco napíšu :)
    Jinak, koncerty byly fakt super, moc jsem si je užil :) a už se těším na další :)
    Mějte se aspoň vy hezky, ať nejste nemocní jako já :(
    Ozvu se vám, až budu mít náladu a bude mi líp.
    Dobrou noc holky a hezké sny přeji :) ❤
    • Ahoj Dalíku, snad to nebude nic vážného a taky držím palečky, aby ses brzo uzdravil!:)) Moc se těším, až tu s náma zase budeš psát. Chybíš tu.. :( Ale hlavně se nám tedy dej do pohody!! ❤
      Dobrou noc a měj se krásně!! papa :))
    • Tak se brzy uzdrav.
      Mně se po tobě strašně stýskalo!!!!!!!!! ❤❤
      Hezky se vyspi a ať máš ty nejkrásnější sny...
      Snad zítra ahoj..
      Dobrou noc Dalíčku...❤❤❤
  • Je tu někdo?
    • Jo,čekám:( na Dalika :) ;)
      • Já taky....
        • Asi dneska už nepříjde tak dobrou noc :* :)
  • Možná Dalík přijde trochu dýl.............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit