Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojdá :) všem co jsou tady ;)
    • Dalí udělej si WhatsApp plís budu rád dalí *14* *3*
      • Proč si sám odepisuješ? Dej si pozor ať si nezjistíme kdo jsi a pak budeš mít dost velký problém.
      • Ahoj Fifo....rád bych si ho udělal , ale nevim k čemu ti to bude , když nemáš moje číslo :) ale možná si ho udělám :) díly za návrh
  • Já se mám dobře a mám tě rád Dslíku *14*
    • Ahoj Fifo...to jsem rád :) děkuju :)
  • Čaute holky :) teď mám přestávku , tak vám sem píšu..jak se máte??
    • Snažíš se hezky, ale dej si odchod. Neotravuj tady. Toto nejsou stránky fejka.
      • Hele , ale já jsem Dalibor Slepčík ..a ten opravdovy...dost mě štve když říkáté že nejsem ten pravej :(
        • Protože víme, že nejsi pravý. Máš smůlu a vypadni z těchto stránek!!!!
          • Ty mě vyhazuješ?? O.K. tak ty jsi jdi doo pr**le!!!!
            • Tam si jdi sám a hodně rychle.
  • Skoda mohly bychom zajit na kafe pokud bys chtel
  • Budu končit holky, musím se ještě něco naučit a nachystat učebnice do školy :( tak abych to stihl.
    Mějte se hezky, dobrou noc a pěkné sny, zase zítra :)
    • Dobrou noc ,zitra zase :* :)
      • Dobru Dali:)
    • Dobrou krasne se vyspi
    • Tak ať ti ten dějepis vyjde!!Hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra ahoj! :)
      Dobrou noc Dalíčku. :)❤
    • Tobě taky :)
    • Dobrou noc, krásné sny.
    • Jo :( Tak dobrou noc a sladké sny. Měj se zítra krásně :3 papa ♥
    • Tobě taky, a já věřím že ty všechno zvládneš a držím palce zítra :) Krásně se na to vyspi :) ❤
  • Dali posloucháš rád Demi Lovato nebo Taylor Swift? :)
  • A chystáš se do Hradce Králové někdy? :) Nebo třeba Jihlava, Pardubice, Jaroměř, Dvůr Králové, nebo něco poblíž? :D :))) Nebo aspoň zápasy? Chci Tě zase vidět prosím :) ♥
  • Dali a co máš zítra za předměty? :)
  • Ešte dve veci Dali...Dᡴs like na moju stránku na fb volá sa že Dalibor Slepčík je T.O.P prosím díky a ešte aby som vedela kedy mám držať najviac palce a myslieť na teba koľkatú hodinu máte Deják??:)
    • Promiň, ale to by bylo asi blbý, kdybych dával like na stránku Dalibor Slepčík je T.O.P, to je jak kdybych si to o sobě myslel, že jsem T.O.P, a to si samozřejmě nemyslím :)
      Ale jinak dějepis je 3 hodinu, takže asi po 10 hodině :)
      • No veď šak hej je to také blbé aaa veď šak nevadí...:)
      • Palce držet budu taky:) Musíš pak napsat, jak to dopadlo! :D Hele, ty jsi ale T.O.P a to tak, že nejvíc :3 ! :)
  • Já jak opisuji ten kód, tak jsem musela opsat sex :D taky se vám stalo, že jste museli opsat něco zajímavýho???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit