Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady máš takových otázek, že mám strach, že na mě už nedojde. Chtěla bych ti napsat, že zítra ti budu držet palce, ať ti to vyjde s tou známkou. A raději budu držet celý den i na jiné předměty. Budu moct, protože nejdu do práce, když jsem tam byla o víkendu.
    • Tak děkuji :)) seš hodná :)
  • Končím Aj ja Dali....:)Tak dobrú noocku a až ty to zajtra víde stím dejákom....:)Držím palce....:) AHOOOJ
    • Děkuji ti :) dobrou noc a pěkné sny přeji :)
  • Jasne musis taky odpovidat a budes ted nekdy v praze?
    • Teď se tam zatím nechystám :)
      • Skoda mohly jsme zajit treba na kafe pokud bys chtel
  • prosímtě, budeš vystupovat v Hradci Králové? :) Jen že jsem to někde slyšela a nevím nic dalšího. :))
    • Zatím ne :) kde si to slyšela? :O
      • Právě že v nějaký skupině na Fb. :D :) A chystáš se tam někdy? :) Nebo třeba Jihlava, Pardubice, Jaroměř, nebo něco poblíž? :D :))) Nebo aspoň zápasy? Chci Tě zase vidět :) ♥
  • Dali a zpíváš si často? :)❤
  • Daliku, musím končit, přeji ti zítra úspěšný den. Dobrou noc a krásné sny.
    • Dobrou noc Denčo a taky ti přeji krásné sny a úspěšný den :)
  • Jééj, je vidět, že dneska to nejde moc stíhat, co ? :( :p
    • Jde to těžko :(
  • Dali, co ty chystáš na prázdniny. Máš nějaké plány?
  • Dali, ty do školy dojíždíš nebo chodíš pěšky? :)
    • Jak kdy, když stíhám, tak jdu pěšky, ale když ráno nestíhám, tak mě veze taťka :)
  • Dali, já jsem četla nějaký článek, že jsi byl vyhlášen za nejlepšího hráče ve fotbale. To je moc pěkný. Ono ti jde všechno, přesně, jak říkal tvůj táta.
    • Děkuji :) ale nemyslím si, že mi to jde samo :) musím pro to taky něco udělat, aby to šlo :)
      • To je mi jasný, že proto musíš něco dělat. Jsi šikovný kluk. Máme tě moc rády, myslím, my holky.
      • To je jasný ale jsi moc šikovný :):*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit