Přejít na výpis diskuzí

Dan Balan

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přátelé

    Jsem slyšela, že Dan prej hrál v Přátelích, nevíte v kterým dílu které řady?
    já wim no ty moje věčný dotazy *1*
    • superkobylka

      Re: přátelé

      říká se to ale nikdo ještě nepřišel kdy a jestli je to pravda....
  • the power of shower

    nazdárek lidi, nevíte kde se dá sehnat jeho cédéčko the power of shower? anebo ten, kdo to cédéčko má tak plss pošlete mi jednotlivé písničky.
    už dlouho se to cédéčko snažím někde najít, ale furt se nevede...
    Odpovědi na Elmikaa@seznam.cz
    díííkééés *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • akjojo

    :-(

    Je to zmetek, díky kterýmu se O-ZOne rozpadlo, protože si ajzdil někam do Ameriky do nějaký skupiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(:-(:-( *16* *8* *16* *8* *16* *5*
    • Re: :-(

      no a co ty jsi taky zmetek a jeste neco vic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *16* *16* *16* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *5* *5* *16* *10*
    • Re: :-(

      chvalabohu ze odisiel...som radsej ked je sam ako s viacerymi ludmi.....nemam rada ked spievaju viaceri v piesnach....je to tak lepsie a myslim si ze pre vsetkych troch clenov ozonu
  • Dan :)

    no Dan je mooooc sexy chlap, to sa neda ani zapriet....takze suhlasim... *14* *14* *14* .......oba klipy ma skvele a aj tu novu piesen o lete ... ta je fakt super *5*
  • Sexy

    *14* Hej Dan...sexoun jeden.. *14* krásnej boreček...a ten new song...úúúžasnej! v O-Zonech byl hezkej ale teď je víc... *8* *14* *14*
  • Můj názor na Dana

    Podle mě je Dan úplně nejkrásnější chlap na světě, fakt je úplně dokonalý a navíc má krásný hlas. *14* *4*
    • Re: Můj názor na Dana

      uplne s tebou suhlasim....je to najkrasnejsi chlap vo vesmire a ma nadherny hlas ! *14*
  • FAKTICKY

    Hmm to je teda fakt hustý a co ostatní nechtěli byste de taky vyjádřit já už jsem se vyjádřila dost a co vy taky dáte souhlas k tomu co jsem napsala?????????? *3*
    • Re: FAKTICKY

      nooo ja som sa uz vyjadrila ale musim este raz povedat ze je proste SUPER a nadherny....no co uz *14* ......
  • Re: Můj názor :-)

    No a jak se líbí Dan vám? Nu tak písejte *4* A berte to tak jako takovou malou anketu hmmm *15* *3*
    • Re: Re: Můj názor :-)

      noo tak Dan je moj oblubeny spevak...prvy krat som ho videla v skupine ozone a odvtedy ho "sledujem" cely cas az po dnes...len skodaaa ze je o nom malo informacii a je hrozne tazke si stahnut piesne a hlavne videa...ja by som chcela uplne vsetky videa ale nedaju sa bud stahnut alebo ani vidiet teda zohnat.....:(....tak keby dakto vedel nieco o nom nove a mal nejake info kde sa daju stahnut hocijake rozhovory, v telke, koncerty...tak mne dajte vediet na tma15@azet.sk.....prosiiim budem vdacna do konca zivota :)...tak dakujem a dovi ... to bol moj nazor...a Dan je kraaasny a super spieva a je proste moj najoblubenejsi spevak! pekny den *5* *14* *14*
  • FAKTICKY

    jjjjjjjjá ho miluju je straššššně kllláááássssnej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit