Přejít na výpis diskuzí

Dan Balan

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj názor na Dana

    Podle mě je Dan úplně nejkrásnější chlap na světě, fakt je úplně dokonalý a navíc má krásný hlas. *14* *4*
    • Re: Můj názor na Dana

      uplne s tebou suhlasim....je to najkrasnejsi chlap vo vesmire a ma nadherny hlas ! *14*
  • i love you forever

    Dan, i crazy for you and i like much o-zone my wish is speak with you.lucky DAN and i want visit Moldova concret Chisinau. 1 Kiss for you.
  • .

    Je to buzna...
    • Re: .

      oni holt lidi kteří pochází tam z těch končin jako rumunsko atd... a tak se prostě umí oblékat a udělat ze sebe faaakt hezkýho chlapa (stejně tak i ženský maj vkus).. malinkou jsou "metrouši" ale bohužel to pak vypadá že jsou trochu přihřátý.. :-D Jenže to tak vůbec být nemusí... :-)
    • Idiot

      Ty seš buzna!!!On je krásnej!!ty teplej!
      • Re: Idiot

        A proč si to teda rozdával s těma druhejma buznama z Bu-Zounu? Co je na něm krásnýho? Ta jeho natrhnutá říť?
        • badboyss

          Re: Re: Idiot

          v písni Dragostea Din Tei se líbají v 1:28 !!! *14* *14*
          • Re: Re: Re: Idiot

            CO ŽE ????????? ten klip sem viděla milionkrát nic takovího tam NENI !!!
          • Re: Re: Re: Idiot

            Tam se nelíbaj ty debile!=D řiká mu do ucha ALO!=D
  • blbci

    ste spadli z visne, ze tu pisete angl. ???
  • How are you? My name is mikie . I am from the Czech Republic. Hello!
  • barcelona

    dan te quiero mas que a nadie en esta vida. i love you. Je t'aime
  • Dan

    Proč s te od sebe odešly??
  • rafaelnadal

    nejlepší píseň je..

    ..Grazy loop!!!!!!!!!
  • zlatíčko

    Dan je fakt zlatíčko.
    • Re: zlatíčko

      Hmmmmmmmmmmmmmmmm asi máš pravdu
      *14*
  • HHmmmmmmmmm

    No tak Dan mě dost překvapil s jeho novým klipem,ale je to moc hezký a naštvaná na něj nejsem,protože se holt asi mělo tak stát a myslím si že je nejlepší a má nejkrásnější hlas ze skupiny O-ZONE no tak co vy na to??
    A už se na něj PLS nezlobte *3*
    A stejně vždyť on sám řekl,že budou spolu ještě vystupovat a že skupina O-ZONE ještě neskončila!!! *3* *4*
    • Re: HHmmmmmmmmm

      To sice možná řekl ale tak před dvěma lety. Momentálně spíš nasral Radua i Arsiho, protože v jedný rumunský show řekl že se O-Zone rozpadli kvůli tomu že Radu a Arsenie neměli na víc. Naposledy jako O-Zone zpíval na silvestra Arsenie a Radu s Connect-R(rumunský raper)
      Dan je zajímavej tvor. Podle mě trošku falešnej ale kdo dneska není *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit