Přejít na výpis diskuzí

Dan Bárta

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka od Dana

    ¨Lidi, mrknete na www.aukro.cz/nadeje24 Muzete tu ziskat Danovu fotku na platne!!!
  • Děkuji

    Letos jsem slyšela Dana zpívat na 6 produkcích..pokaždé to bylo jiné a pokaždé to bylo naprosto uchvacující. Přesto mi v Mikulově připadal nejbližší..Přijela jsem tam na cykloturistický výlet a zjistila,že večer zpívá..A zpíval! A jak !!! *4* Po jeho "nadpozemském" výstupu jsem zatoužila umět zpívat. Je mi 26 a nahlásila jsem se na hodiny zpěvu *3* Musí to být totiž strašnej nářez zazpívat si s tak kvalitním bandem, tak kvalitní party! Po letech obdivu (poslouchám Bártu už od dob Alice) jsem čekala nějakou rozmrzelost nad vývojem..nad přednesem.. Ale vždy přijde další obdiv a další, mnou neprobádaná komora, jeho vskutku nevídaného rozsahu a hloubky a poetičnosti obsahu jeho vlastních..i "od jinud" přenesených textů do barvy toho nejsladšího hlasu, který jsem kdy slyšela. Je to pokaždé balzám na duši.
  • clovek s velkym c

    pane barto,,,,pri poslechu vasich cd,je mi uplne krasne na srdci,tvuj emocionalne silny spev je neco nadherneho,,,,smekam muj klobouk dane!!!
  • Dan

    Dan si fantastický spevák!!!!!!!!!!!!!
  • *14* *14* *14*
  • pomooooc

    nazdarek lidicky!!! Dan Barta je nejlepsiiii!!! *14* *14* ale prosim poradte mi nekdo...chtela sem pridat nejaky svoje fotky a nevim jak...pise mi to dycky ze nejsem fanousek a nevim co mam udelat rpoto abych s ejim stala..poradte prosim!!!!! *3* *4*
  • Debilko
  • Něco mi říkalo, že se to tam nakonec vloží všechno :-)

    (V první chvíli se tam nevkládalo nic. Ani hodinu po třetím pokusu tam ani jeden příspěvek nebyl. Ale teď jsou tam všechny) :-)
  • We All

    Bártova písnička We All byla nasazena v hitparádě Hitůparáda - www.hituparada.cz => můžete tu pro ní či pro jinou písničku hlasovat.
  • We All

    Bártova písnička We All byla nasazena na hitparádu Hitůparáda - www.hituparada.cz - můžete tu pro ní či pro jinou písničku hlasovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit