Přejít na výpis diskuzí

Dan Bárta

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • db je proste nejlepsi a stejne vzdycky bude.A jestli tady nejaka ryba pise, ze ne tak si myslim ze to jeho obdivovatele stejne nevyvede z miry a bodou ho poslouchat a milovat dal... mejte se vsichni co nejlip..:)
  • ???

    Dan Bárta???na české hudební scéně určitě nemá konkürenta....i když jsem jeho velká obdivovatelka...píseň On my head....stála za h...
  • nechápu

    proč Vám udělují cenu pořád dokola,aniž bych se Vás chtěl dotknout.Možná pro rozsah,ale barvu a zajímavost hlasu já neaslyším a včera v Ostravě jsme všichni koukali na tu disharmonii co produkujete.ta hudba není pro lidi,ale hud.snobyÚTRPNOST.
  • Bárta je dééééééééééééééééééééébil!!!!!!
  • Milá Ančovičko, trapka jsi ty, vono všechno se časem trochu ohraje, když je to tak supr, že se to pouští pořád a silně pochybuju o tom, že Petr Bende je lepší, to je fakt ubohý
  • Trapák

    Bárta je podle mě pěknej trapák!!!! Jeho On my head je už ohraný a nudný!!!!! Stokrát lepší je Petr Bende!!!!!!!!!!!!
  • super

    Jsi skvělý,nejvíc sexy jsi byl v Kytici. Mohl by ses oholit, protože vypadáš jako dědek. Měj se skvěle a čau
  • Jsi super Dane Bárto a nejlepší si byl jako vodník v Kytici!
  • Obaly

    dali by se někde stáhnout obaly na CD-čka Dandíka? a*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit