Přejít na výpis diskuzí

Dan Bárta

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může někdo tyto křeče o ničem poslouchat?!Ale proti gustu...
  • Zdravíčko mistře možná bych pro vás měl překvapení,vím že sbíráte vážky a já dělám nože.udělal jsem nůž formou vážky je na http://eshop.knife.cz/Eshop/tabid/425/ProductID/2025/language/cs-CZ/Default.aspx kdyby se vám líbyl tak já poslouchám vaší muziku mohli by sme se domluvit i na slevě kdyby ste mi věnoval nějaké cd s podpisem zatim se mějte dyžtak můj kontakt 736766279
  • prosba

    áhoj, nevíte jak se menuje ta jeho písnička taková ta pomalá :D
  • millagros115

    Včerejší Liberec -JSCH

    DAne, jak tě neposlouchám... jednoznačně, tvůj Jidáš je nepřekonatelný. Ať už to byla jenom koncertní verze, písničky mám naposlouchaný, řvala jsem jak želva... neuvěřitelný!!! KLidně bych šla znovu... :)
    • Re: Včerejší Liberec -JSCH

      Máš pravdu, mám to koupený a musim na to koukat každej den, škoda, že už nejsi v tok novým obsazení
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám. Hodně zdraví, štěstí a lásky! *14*
  • Dan Bárta

    Milý Dane
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • jeho segra

    jeho segra byla moje učitelka angličtiny na střední..věřili by ste tomu? on je ze stejného okresu jako já = on je já :D
  • agnes218

    Koncert

    No dneska (teda včera) hrál u nás, super zážitek ho vidět naživo *1*
  • stakra

    Právě ho poslouchám, není nad něj . Měl u Mě rodit, tedy žena /rentg. laborant je DAN /, ale zvládli to jinde, až moje dcera mě upozornila na skromného člověka ,kterého by jsem ani nepoznala JE skvělý, těším se na další ILUSTRATOSFERY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit