Přejít na výpis diskuzí

Dan Bárta

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • We All

    Jeho písnička We All je teď na hitparádě Hitůparáda - http://hituparada.cz
  • Nejlepší!na naší scéně!má neuvěřitelné charisma!Můj sen je byti předkapelou na nějakém jeho konzertu. *14* *1*
  • Jsou tri a mnohe si nezdeli...ze milankove...pa pa *5*
  • Bárta. Týýý jo. Není o čem se bavit. Je bezkonkurenční
  • dotaz

    Kdomi poradí, Dan Bárta nazpíval Klobouk ve křoví.. a myslím, že i Život je jen náhoda... ? Nevíte, na kterém je to CD? Díky..
  • DB

    Dan je hlasove naprosto uzasnej a unas neni nikdo,kdo by mu mohl konkurovat!V Kytici byl supeeeer!!Byla jsem na konciku v Treboni,kde byl taky skvelej!!!!A vubec,dela dobrou muziku.Krasne se to posloucha,ma peknou barvu hlasu a texty jsou taky fajn.Navic je to krasnej chlap:-)
  • ???

    Tak mam pocit, ze tak 3/4 vsech pisatelu je chovanci nejakeho diagnostickeho ustavu. Znad od Dana jenom fekal z jendnoho filmu a delat tu takove tlaky je imho dost podivne. Ten koho jenom trochu bere funky tak Sexy Dancers - Butcher's On The Road je skvela zalezitost (Slim Jim naprosto proflaknuta vec), nebo co J.A.R. tvrdit, ze jste neslyseli jedinou vec je tvrdit, jako ze jste nikdy nepustili tv. (Jsem pohodlny, Nervacek, Sem tece, Bulhari ...) ted si nevzpomenu na vsechny a jeho solovky taky trida Ilustratosphere, Entropicture vyborne zalezitosti. Wow PS: Nesoudim nekoho koho neznam ;-)
    • Re: ???

      KOKOTE
  • DB

    U nás vážně nemá konkurenta a ve světě těžko hledat.Dane jsi jednička!!!!!!!!!!!
  • co je nanem tak uzasnyho ? jedina pisnicka kterou snajou vsuchni je ze snowbordaku tak co je nanem tak uzasnyho ani peknej neni
    • Re:

      Když znáš jen poíseň od snowboardaku,pak vůbec netuším, jak jsi schopna nějakým způsobem někoho hodnotit.. hmm..
  • te rybe vyblble

    jo mimochodm trapna ses ty, rybo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit