Přejít na výpis diskuzí

Daniel Hůlka

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ziraaafka

    Dracula

    Ahoj všichni, přidávám se k vám a moooc se těším na staronového Draculu Dana *14*
  • Daniel

    Žeru ho, je to skvělej chlap. *14* *14* *3* čáu
  • Dan

    Dan Hůlka je jedna z mála celebrit,která se nebojí říct nahlas,co si myslí.Jeho hádherný hlas je nenahraditelný.Viděla jsem ho ve všech muzikálech a je to opravdový zážitek na celý život.Jeho image a jeho soukromí je JEHO.Svoji profesi zvládá dokonale.Těším se na obnovonou premiéru muzikálu Drákula.
    Přeji mu ať zůstane SVŮJ,je skvělý.
  • Hůlka

    Dan hůlka je pro mě ten nejlepší muzikáloví zpvěvák nejvíc je scéna s drakula v tom kostele fakt boží jak tam spdne ta zed.
  • Nejlepší zpěvák

    Daniel Hůlka je nejlepší zpěvák jakého znám. Podle mě má naprosto úžasný hlas. Můžu ho poslouchat pořád! Musim přiznat, že už od dětství je mým velkým idolem.
    • Re: Nejlepší zpěvák

      Ahojky, taky plně souhlasím *4* Dana Hůlku poslouchám už od mého útlého věku a muzikál Dracula jsem viděla už snad ve čtyřech letech a jako dítko ksem si ho zamilovala *4* nedávno jsem byla na obnovené premiéře, ale Dana jsem tam bohužel neměla *8* *9*
      • Janička

        Dane máš moc hezké vlasy...A nech jsi je...Mám tě moc ráda *14* A jsem tvoje velká fanynka *14* *3*
    • Re: Nejlepší zpěvák

      ahoj Elis.Plně s Tebou souhlasím.Hodně celebrit by se od něho mělo co učit.Jeho hlas je dar a jako člověk je můj idol.A dokáže jako jeden z mála vdechnout divadelní postavě život.
      Tak zase někdy.
      ilonan
  • vlasy?

    Copak on se zase - tedy v tomto roce 2008 - nechal ostříhat?
  • vlasy

    take se mi libil více s delšíma vlasy,zdravi lenka *14*
  • Vlasy

    no popravdě ses mi víc líbil s dlohými vlasy...teď to neni jak dřív...škoda *9*
  • s Renčem jsi to pohnojil

    Tím,že ses zbytečně vyjadřoval k chování Filipa Renče sis to pěkně pohnojil.Byl to jeho názor a ty ses k tomu vůbec nemusel vyjadřovat.Byla to ubohost.Radši se zamysli sám nad sebou *5*
    • Re: s Renčem jsi to pohnojil

      A co se mezi nima vůbec stalo asi se to ke mě nedoneslo.
      Jinak Dan Hůlka je úžasnej zpěvák, má naprosto nádhernej hlas. *3* A jako Dracula je taky vážně super, nenahraditelnej. *1* Máme na videu natočenou starou verzi Draculy, tu z roku 1995 když to pouštěli v televizi a viděla jsem to snad už milionkrát - a pořád mě to baví, nemůžu se toho nabažit. Snad už brzo půjdem na tu obnovenou premiéru. *3* *1*
    • nicollette

      Re: s Renčem jsi to pohnojil

      No tak to bych vubec nerekla...Renc je krysa hnusna...a to co rekl Dan je naprosta pravda..udelal dobra a skoda ze mu nerozbil hubu...hnusakovi jednomu...Dan je super...!!! *3*
  • chlap

    O panu Hulkovi si myslim, ze je to chlap jak ma byt. Velmi sdilim jeho nazor na chovani pana Rence. Dan Hulka me naprosto dostal, kdyz jsem ho hooodne davno videla v muzikalu Mise, bylo to naprosto uzasne a od te doby at se o nem napise cokoliv nemuze to zkazit muj dojem, ze je uzasny zpevak, vyborny clovek, proste JEN TAK DAL, DANE! *5*
    • Re: chlap

      oon je dobrej avždycky byl. Na mě působí úplně normálně. Ten jeho baryton je úžasnej. Viděla sem ho v drákulovi ještě ve staré verzi a nemělo to prostě chybu! Jako by se na tu roli narodil!!! a jeho CD jsou taky dobrý. Jen tak dál!!!! *15*
    • Re: chlap

      Jano,jak můžeš tvrdit o Danu Hůlkovi že je to výborný člověk,když ho znáš jenom z muzikálů.To nechápu,takovou najivitu. *13*
      • A ty si někdy chodil do školy. Znáš ty Dana osobně že o něm píšeš? radši drž hubu nebo se poraď s maminkou jak se to píše. *16*
      • Re: Re: chlap

        Raději se nauč pořádně psát česky...najivní..Ha,ha ha *1* *1* *1* *13* *13*
      • Re: Re: chlap

        naivní je ten, kdo si myslí, že napíše chytrý názor a slovo naivita, neumí ani napsat správně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit