Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilovehorses

    Mariana a Jakub

    Mně se hrozně líbila Mariana a Jakub v pohádce Poklad na Sovím hrádku....To bylo super *14*
  • vzkaz

    ahojda podle mého názoru je Danuška skvělá herečka ve STARDANCE jí to moc slušelo libí se mě aj v čemkoli hraje a její děti Marjánka s Jakubem jsou taky upa super ty se mě líbili nejvíc jak hráli v seriálu HORÁKOVI. *14* *14* *14*
  • ilovehorses

    Bydliště

    Hej lidi,našla jsem stránky,kde jsou fotky z domu Dany Batulkové(bydlí s dcerou Marianou Prachařovou)!!Když tak napište VZKAZ a já vám odepíšu *3*
  • ilovehorses

    StarDance,Comeback

    Dobrý den,s bráchou,který je o 10 let mladší(1 rok),jsme se na internetu dívali na StarDance a nejvíc se nasmál u freestylu *1* (a to se směje u málokterého videa!!).
    V Comebacku hrajete naprosto úžasně a když jsem se ptala rodičů,který herec hraje asi nejlíp,řekli p.Martina Dejdara a Vás.
    S přáním všeho dobrého v životě
    Katka(12)a Martínek(1) *4*
  • Dana

    Jste fakt super ženská.mát energii,fandím Vám;-)
  • Gratuluji k zrcadélku TýTý. Bylo by fajn, kdyby existovala i kategorie Objev roku pro umělecký obor.

    Tanec by si nominaci hodně zasloužil. Je škoda, že po třech řadách SD v televizi nepřibyly žádné přenosy z tanečních soutěží nebo třeba tanečního aerobiku. Naštěstí dnes talentovaní lidi už nejsou závislí na (ne)schopnosti programových ředitelů TV.
    Docela by mě zajímalo tae-bo, třeba budu mít při surfování štěstí, lepší 2x vidět než jednou slyšet *3*
    P.S.: Taneční vystoupení v Kuřeti před týdnem bylo milé, ale mělo jednu velkou a ZÁSADNÍ chybu - uteklo to jako voda! *4*
  • love

    bzhi poste bozhi ja vas lowuju poste nejiky poste nej poste dyz vidim vasi foto jaka tam jste normane se rozblecinkam poste nej nej nej nej nej nej nej nej ste vy vy vy a jen vy u mě jste na 1 miste *16* *14* *14* *14* *14*
    • ....někomu se z toho "šišlinkání" udělalo asi nakonec pořádně blbě..., až se z toho asi někdo "poblininkal"... *2*
  • vjerkman

    Best herečka

    Heey jako b est herečka v Comebacku jí to de a dost přeju jí moc úspěchuu....!!!!!..
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozkám
  • Dana

    Paní Dano, vy jste opravdu skvělá herečka a tanečnice.Když jsem poprvé viděla seriál Redakce hned jsem věděla, že budete ta nejlepší herečka.Celou řadu Star dance III jsem Vám fandila.Přeji mnoho dalších úspěchů a bylo by mi potěšením se s Vámi setkat. Denisa1 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit