Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Ahojky! Nevystupovala jste s taneční skupinou UNO, nebo si vás s někým pletu? Vedeme se sestrou diskuzy. Omlouvám se a děkuji předem za odpověď.
  • dano

    dano vy jste nejlepsi v cele star-dance...krasne tancite a i kdyz vam porota dava nizke znamky opravuju to svyma hlasama takze to vyhrajete...a jinak vas mam moc rada a divam se na vsechny filmy ve kterych hrajete
  • Pro Danu

    Dano,jste fantastická!Hluboce před Vámi smekáme!Já i moje žena,která je Vaší bývalou spolužačkou,Vám držíme palce a přejeme hodně štěstí.Mirek a Lenka
  • Paní Baulková

    Jste naprosto úžasná, ve Vašem věku vypadáte skvěle, tančíte báječně, držíte bez problémů krok s mnohem mladšími kolegy.
    Je jen dobře, že se ve Vašem životě vše v dobré obrátilo, jen si moc pžeju, aby na StarDace koukal i pan Prachř. Aby viděl, o co přišel, když se dal do holportu s tou leklou a nudnou bezvýraznou rybou.Držte se!
  • Samba

    Star dance SAMBA 7 - 8 - 7 - 8 to je senzace. Obdivuji, jak Dana drží krok s mladou generací. Asi nezvítězí ale do finále by mohla dojít. Držím palce. *3*
    • Re: Samba

      Vildo, to koukáte, co? *3* *5*
  • Stardance

    Dobrý den paní Danu, jen jsem Vám chtěla říct, že ve Stardance jste prostě skvělá. *4*
  • Dana

    Ahoj, chtěla bych se stát Vaším fanouškem, ale nejde mi to sem přihlásit. Ivana *3*
  • :)

    16.3.1958
  • Dana

    Ahoj.Mohla byste mi prosím Vás napsat celý datum narození? L. *7*
    • ilovehorses

      Re: Dana

      16.3.1958 v Praze *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit