Přejít na výpis diskuzí

Dana Vávrová

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aneta.aneta

    sbohem dano

    Škoda že umřela byla to dost dobrá herečka docela dost mě to vzalo sice jsem ji neznala ale měla jsem ráda film At žijí duchové ale ted se s tim už nedá nic dělat budu se muset já s tim smířit i ostatní co ji měly rádi. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Sbohem Dano

    Upřímnou soustrast celé velké rodině. Nikdy na tebe nezapomeneme, nejen jako na Leontýnku, ale hlavně na prima člověka a kamarádku.Hanka St.
  • paxik

    upřímnou soustrast rodině ..

    .. je neskutečné, co někteří lidé při této smutné události dovedou vyfabulovat za nesmysly (mobil, kouření, etc.).
    Přesto se připojuji k vyjádření soustrasti blízké rodině Dany - její Leontýnka bude pořád blízká nám, naším dětem, vnukům, apod.
  • Sbohem

    A
    t žijí duchové -nejkrásnější pohádka
    Leontýnka- nejhezčí dětská role
    Škoda paní Vávrové, že zemřela v tak
    mladém věku *4*
  • Sbohem Danusko...

    Je to velice smutne,ze odesla tak brzy...preji hodne sily cele pozustale rodine. Verte, ze je Dana navzdy s Vami a tak zustane i v nasich srdcich.... *4* *4*
  • boticka

    Kdo to je

    Možná to její manžel je, v televizi říkali, že byl o 28 let starší.
  • Mobily zabíjejí. Strašné!

    Je velmi smutné, že telekomunikační firmy tají škodlivost mobilních telefonů. Je strašné, že za to platí životem takto talentovaná umělkyně, laskavá žena a milující matka! Upřímnou soustrast! Rovněž odbarvování a barvení vlasů vede k rakovině! Buďte opatrní! *9*
    • Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

      když hulila jak fabrika,tak se to dalo čekat,že tak dopadne
      • Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

        teda aspoň myslím-jak už to byvá u téměř všech umělců zvykem
        • Re: Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

          ale každopádně,jak hrála tu Leontýnku,tak to byla moje oblíbená postava
          • Re: Re: Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

            ale je to škoda-taková krásná,mladá zemřela
  • Navždy krásná Leontýnka

    Je mi to také velice líto, že zemřela tak mladá a talentovaná herečka, byla to má bezkonkurenčně nejoblíbenější dětská hvězda, vždy ze sebe vyzařovala velkou dobrotu.Nechtěl jsem té hrozné zprávě vůbec věřit.Je to velká ztráta *9*
  • kdo to je

    S kým to je na té fotce? Snad to není její manžel.To by snad musela být slepá.
  • LEONTÝNKA

    Je mi to moc líto,ne jednou si zpívám žalky dumky a co já?Upřímnou soustrast Vaší rodině. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit