Přejít na výpis diskuzí

Dana Vávrová

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebe

    Budete nám chybět! *9*
    Další umělecká hvězda přibyla do nebíčka *4*
  • Je mi to moc líto

    Je mi to moc líto, měla jsem ji jako herečku i režisérku ráda.
  • sluníčko

    Danuško, nikdy na vás nezapomeneme, pro mne a mého synka jste tu pořád, rozdáváte úsměv a hřejete na duši. Děkujeme za to, že jste tu byla a jste a hluboce se klaníme.
  • Vzpomínka

    ..Prošla jsi mým životem letmo, jako mladší sestra Hanky.. Přes to tak, že na ty chvíle vzpomínám.Je mi to moc líto. Monika
  • karin

    Tato herečka mi mnoho dala..nezapomenu na její krásnou roli v Ať žijí duchové...

    ...a co já? Stěžuju si svému stínu..

    Posílám pozdravy aspoň tam nahoru, do nebe!
  • NEZAPOMENU !!!

    MILÁ LEONTÝNKO BYLAS MUJ VZOR JA A MOJE SESTRA TE ZDRAVÍME A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME VZPOMÍNAT AHOJ NELLY A ULRICO *9*
  • vashley

    :-(

    škoda že zemřela....vždy jak jsem byla malá tak jsem si na Leontýnku hrála.....pozdravuju tě Leontýnko *9*
  • Sbohem...

    Sbohem Dano,posílám sílu vašim dcerám,mám děti ve stejném věku,které stejně jako já vyrostly na filmu Ať žijí duchové!Přeji jim,aby dokázaly jít životem jako Vy. *4*
  • kdo to je

    S kým to je na té fotce? Snad to není její manžel.To by snad musela být slepá.
  • Mobily zabíjejí. Strašné!

    Je velmi smutné, že telekomunikační firmy tají škodlivost mobilních telefonů. Je strašné, že za to platí životem takto talentovaná umělkyně, laskavá žena a milující matka! Upřímnou soustrast! Rovněž odbarvování a barvení vlasů vede k rakovině! Buďte opatrní! *9*
    • Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

      když hulila jak fabrika,tak se to dalo čekat,že tak dopadne
      • Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

        teda aspoň myslím-jak už to byvá u téměř všech umělců zvykem
        • Re: Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

          ale každopádně,jak hrála tu Leontýnku,tak to byla moje oblíbená postava
          • Re: Re: Re: Re: Mobily zabíjejí. Strašné!

            ale je to škoda-taková krásná,mladá zemřela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit