Přejít na výpis diskuzí

Dani Pedrosa

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dukllaaaaa

    no jo lási...ale kde vezmeš tu Občanku????? *7* *9* jako hej a aby se nepodívala hlavně na photo.... *16* bych ju uzemnila *1* *1* no ale lááási já už cu jíít...pařiiiiiit jenže mamka mi ju zakázala... *3* heh....ne fakt je to na nic...prej až se zlepším...a já se začínám už dost šprtat...takže to dáme už brzičko ju???? *14* *14* MTMMMMMR *8* *14* *14* *14* *14* papík
  • CHMUG :(:(

    Jj je to na pi** že sem nikdo nechodí jenom skrz to že skončí sezona *9*
    Ale zas aspon my dvě to tady udržujeme ne?? *5*
    Jinak by mě zajímalo kdy spolu vlastně vyrazíme do té naší Dukle *7*
    MTMMMMMMMMMMMMR *14*
  • Jajjjj

    juhu lásenky ste tu někdo?? jako ale fakt neznamená že když skončí sezona že všeci se rozeběhnou od toho jako já newim od čeho ale docela mě mrzí že je to tu takový prázdný!!!!! *9* *9* *9* tady toho může bejt klído hafooooo ale musej sem psát víc lidiček víte????? *14* všecky vás miláškuju a tebe Marselkooooo neeeeeejvíc...Dani and YOU 4-EVER!!!!
  • Scheise! :o(

    Jak by sme jeli zpátky? *5* Pěcha ne? Teda jestli bysme byli ve stavu že bysme mohli jít pěšky. *9* Což ale myslím že jo! Jako na 2%??? *5* aspon něco, ikdyž teda jako fakt hrůůza *9* *9* ty nejsi tupan, tak se snaž a vic se uč at můžeme oslavit tu Valencii :D to bdue hukooot, jestli to teda vyjde..a i kdyby ne tak kdyžtak příští pátek ju?? Tento týden taky nevím protože jsem pozvaná ještě na jednu pařbu k Pete:) ale to víš to sem ti psala v sms. *3* tak se měj ty a Dani 4ever *7* *14*
  • Nooooo...:-((((

    mno já taky doufám že jako ta dukla vyjde ale jako jak by jeli zpátky??? *9* no já totiž jako newim jestli by tatka... *9* jakkoo ale skusím přemluvit ale co jsem se ptala tak můžu tak na 2%... *9* *9* *9* za ty známky....protože su tupan ale fakt...ale Danííííííísek...a ty moje lásky... *14* *14* *14* *14*
  • I love Dani & Nikolka!

    Myslím že slovo rozjeli je málo *1* Lásí musíš to nějak vymyslet, protože by za mnou možná mohl dojet i Lukáš a ještě jeden kluk z Brna. Já tedka ve škole taky strašný, jsem dostala 4 z čj a dneska to musím opravit *10* Valencie byla uplně *14* Jsem štěstím brečela *8* Já jsem se mamky taky ptala, ale poslala mě někam *13* že prý mi kšiltovku za 899,- kč nekoupí ani za nic *9* Taky tě miluju. Ty a Dani FOREVER *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dani und Marcelka 4-EVER!!!!!

    no jako jsme se rozjeli a hlavně v dukle:D:D:D:D:D:D
    no lási to je super s tím ježděním ale newim tento týden protože mám zaracha...:-(((((((( za ty blbý známky příahám že se budu snažit!!!!!!!!!!:D:D:D
    no a ta Valencie dopadla upe neeeeeeeej jak mohla Dani se hrozně moc snažil!!!!!!! miluju ho a ta kšilcna jo mohli bysme požádat ježíška a jako kšilcnu jsem se mamky ptala hned ne ? jako jak sem ju dala na blog a ona kdyby nebyla tak drahá:-((((((((( *9* *14* *14* *14* miluju tě lási a Daníska takyyyy *14* *14* *14*
  • Dani :o)

    Dani Pedrosa 4ever in my heart *14*
  • Nikča a Dani 4EVER :o)

    Jasně že bude repete :o) Ale nevím kdy, mamka mě k vám chce pouštět vždycky každých 14 dní *5* což je dobré ne? Jinak s tím Danískem uplně IN LOVE! 4.11. se jede Valencie že? To se nikdo nesmí zapomenout koukat *3* Jinak ta kšiltovka *14* škoda jenom že stojí 899 :o( to mi mamka nedovolí, i když bych mohla napsat Ježíškovi *14* to by mohlo vyjít. No nic lidičky mějte se, já za chvíli letím do školičky vzdělávat se :o) Tak se taky můžete občas rozepsat *3* Mějte se pa a Dani forever *14*
  • poděkovaní

    Tak koukam holky nam to tu pěkně rozjeli diky ním to tu frčí sezonu motoGP mame pomalu za sebou a Dany nam skončil na třetím mistě doufam že přiští rok bude bojovat o titul *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit