Přejít na výpis diskuzí

Dani Pedrosa

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my blog

    je to moja láska.....jo amám na blogu jako jeho narozky tak se kuknite...a napište mu nějakej vzkaz....♥ jj a nz....www.dani-pedrosa26.blog.cz *8* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dekuji

    Jo to maš pravdu v Brně toho je hafo ale ja bohužel letos nebyl v Brně coš mně mimochodem strašně moc mrzí. Ja mu taky přeju vše nej hlavně aď uš tak nepada to muselo bolet. *3*
  • Dani má narozeniny

    hojda dneska má DANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍSEK NAROZENINY...hoooodně ho miluju mooooc mu přeju všecko neeeej *14* *14* *8* *3* *14*
  • Dani 4-EVER!!!!

    ahojky...mno já jsem je taky chtěla sehnat ale myslím že bych je sehnala jedině na VC Brna...mno tam toho měli pokaždý hafo....ale kde bys je moh sehnat jinde.... *9*
  • suvenyr

    Chtěl jsem požadat jestli někdo neví kde by jse dali sehnat nějake věco od Daniho jako čepice trička a tak.
    • martula07

      Re: suvenyr

      tady je tričko http://www.bikerscrown.cz/katalog43 7.html *3*
  • Jdem do toho

    Tak lidičky musíme to tu pořadně rozjet ikdyž nas tu moc není tím vic jse musime snažit. *5*
  • motoGP

    Doufam že Dani bude letos vicemistrem a přeskočí Valeho ja mu věřím.
  • Nej fans je zpátky

    ahojky sem nikdo nepíše? já toho daníska miluju tak moooooooc až nemůžu bez něj žít! prostě můj milášeeeeeeeeeeeeeeek upe největší jsem ... *8* *1* ...a miluju ho moooc *14* *14* *14* ...a vy ho tolik milujete? bo ste jen fandové MotoGP co? *13*
  • Dani Pedrosa 4-EVER!

    ahoj,já jsem prostě NEEEEEJ fans Daniho...já ho miluju až po mozek... *8* *8* ...prostě sladoun *14* *14*
  • ...

    Kde jste vzali, že závodil ve F1, to je nějaká kravina, ne?! *7* Dani je prostě nej.. úžasný jako i při jízdě na motorce, ale i tak.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit