Přejít na výpis diskuzí

Dani Pedrosa

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej kuaaaa

    heeeej kua,lidičky co se s váma stalo??? oslepil vás Ježíš Kristus???? *1* *1* *1* hej prostě nuda nuda...ale jako ne s Marcelinkou... *5* ale Marcelko u té tyče...super...moje nej místo až po posteli.. *14* *3* *1* ...no lási repete...budeeeeee... *1* *1* ale jestli mamka nezjistí že mám 6 čtverek nezapsaných *15* *9* *9* to už do žádné dukle nebudu moct... *9* *9* lási lowuju tě upe nejwíc ze všech holčinek...prostě seš moje the best friend...nebo freund...??? *7* *14* ne fakt lásenkooo seš moje že jo???? *5* *8* *14* *14* *14* miluju ě!!!! a Danískaaaaaaaaa taky!!!!! DANI UN MARCELKA 4-EVER!!!!!! & EVER!!!!! *4* *14* *14*
  • Coe??? *12*

    Heey lidi...jako Dukla včera :D:D FOREVEEEER!! *3* *3* ej jako jak jsme s Nikčou tancovali kolem té tyče *15* to bylo upa good.... *14* *14* *14* *14* ..musíme dát někdy opáčko ne??... *1* *1* *1* tak zatím paa...a pište tady taky lidičky *9* píšem tady jenom já a Nikča *13* ...pááá:-* *14* *14*
  • DANI!!!!

    DANI 4EVER-EVER *14* *14* *14* *14*
  • Oh my GOD

    ej no mooooc děckaaaaa *1* vysem nepíšete co??? *13* vykašlali jste se tady na to co??? *7* ale jako já a Marcelkaaaaaaa ne!!!!!!! *14* protože jestli jste fans Daniho tak sem budete psát a chodit sem´a všechnoooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *15* *15*
    *1* *9* takže at se to napraví.....a Dani Pedrosa 4-EVER!!!!!!!!!! *14* *14* *8*
  • Daniiiiiii *6*

    Jasnééé...zajedem do Dukleee *14* *14* *14* *14* spolu...a pojedeme za Danískem příští rok v srpnu *14* *14* heeč pojedu za Danískem s mojí největší láskouuu *14* *8* Nikolkouuuu:-*:-* *IN LOVE* Dani FOREVER AND EVER!!!
  • Dani is my big love

    ou oh ahojky moje lásky....mno v neděli pojede Danísek...no jako tady snad nikdo nepíše...děckaaaaaaaa já ho miluju a atyk moji neeeeej kámošku,lásku,moje zlatíško Marcelku...oba dva jsou tak sexy,klásní a prostě moje lásky....motorkářský... *1* *14* miluju je upe nejvííííc *14* *14* *3* ...ale pište komentíky... *9* lásky mojeeeee *9* *14* *14* *14* *5* a lási Marcelinko pudeme někdy do Dukly??? a dáme *5*
  • Dani juuuuuuuuuuu

    a je doooooooost suprovej ten blogísek.... *14* *14* *14* *14* najdete tam všeeeeeeeeeeeeeeeeecko prostě moja láska Marcelinka je ta nej co může bejt...moc ju lowuju a doufám že tam teda pojedem...a transparenty nad hlavu... *1* *1* *14* *14* *14* *14* Dani ist maine love und Marcelka *8* *14* *14*
  • My blog

    Hey jako já tě taky Niki upe milujuuuuu a Daníska takyyy..ty si jediná s kým bych se o něj rozdělila *8* Miluju těěě *14* jo a fans Daniho kdo chce tak se mrkněte na můj blog www.danipedrosa.blog.cz *14* je celý věnovaný tomuhle úžasnýmu klukoviii *14* I LOVE DANI *14*
  • Daniiiiiiiiiii

    aaaaaaaaaa lásko Marcelinkooooooo miluju tě a fanclub....4-EVER....:D:D moc tě miluju a jsi má láska a dani takyyy jsem ráda že tu jsi *8* *14* *14*
  • I LOVE DANI

    Dani Pedrosa 4ever and ever!!!! Ten náš miláček má už 22!!!!!!TYyyyyyyyyyyyyyjoo...musím e někdy udělat nějakej sraz fanoušků a oslavit to dodatečně :D .... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* DANIIII FOREVEEEER!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit