Přejít na výpis diskuzí

Daniel Davis

OSOBNOST 6.6.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V chůvě je výborný, ale někdy to přehnal a bylo to až moc drzé, ale tedy sexy.......to snad ani neeee
  • Fakt skvělý herec!! *14* *14* *14* Nials naprosto užasný herecký výkon !! *14* *14* *14* *14*
  • to je tak užasnej herec *14* *14* *14* se krásnej. nejvíc zazářil v chůvě to byl prostě best škoda že se nenarodil trochu dřiv *1* *14* *14* *14*
  • já ho prostě žeru, na ten jeho tanec jsem koukala stále dokola, prostě nejlepší, škoda že nemá víc těch rolí, každýho by trumfnul, je prostě úžasnej
  • H.Gordon
    daniel davis je výborný a velice sexy herec. Patří mezi mé oblíbené herce. Bohužel jsem ho neviděla v mnoha rolích, ale kde podle me byl na špici, tak to v chůvě, hlavně když tančil, a přitom ho c.c. batcock nachytala, to byla bomba a to jeho tělo!!nádhera, ty nohy *14* *14* *14* *14* *14* . Je prostě famozní *5* *14* . taky ve star treku byl bomba. *14* *14* *14* *14*
  • pstrosik

    THE BEST

    Niles je nejlepší seriálová postava všech dob...toho už nikdo netrumfne..a Dan je skvělý herec, zasloužil by si být více známý. *3*
  • :-)

    Dověděla jsem se, že je gay, je to pravda??? *9*
  • Niles

    http://www.youtube.com/watch?v=Iq4h m_dHi4U

    Tam Niles tancuje to je síla!
  • Niles

    Dívala jsem se na chůvu k pohlednání. podívejte se na celej díl: 2. série 23 díl na konci jeto hustý!
  • Star Trek

    Ve filmografii mi schází jeho vedlejší role ve Star Treku, kde hrál Dr. Muriartiho Je to 2. série, třetí díl - "Jak prosté drahý Date", myslím že jeho účast v tak kultovní sérii by se neměla opomíjet :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit