Přejít na výpis diskuzí

Daniel Davis

OSOBNOST 6.6.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sexy herec!!!

    V Chůvě k pohledání, díl Kanastový zápas, když tančí ten Rock'n'roll je neuvěřitelně sexy a ty jeho šíleně krásné nohy!!!! On je tam prostě celý sexy!!!! A to tam má tak 48 let, podle mne prostě neuvěřitelně krásný chlap:-*
  • xxx

    ale prý je to žid...
  • Není gay?

    Škoda, že není gay.Bych ho hned bral. *4* Moc pěknej chlap v letech. *3*
    • Re: Není gay?

      ty jsi buzna?
      • nika1979

        Re: Re: Není gay?

        ty js roštačka nikdo není buzna ani uchil,
        :::::::::::::::::::::: NADAVEJTE JSI SAMI SOBĚ THE ANONYMUS DECIMUS¬¬66▀9š9999¬66◙666j
        Ü666666¬66j6 99 9999? 
  • ???

    Prosím vás, nevíte někdo v jakém dílu Chůvy k pohledání Niles předvádí a tancuje rock'n'roll? *7* myslím že to byla 6. série, ale nwm jaký to byl díl *9* předem děkuju *5*
    • helenka808808

      Re: ???

      Byl to kanastový zápas to je sranda ☺
  • Fakt bezvadný :D

    Znám ho z Chůvy k pohledání a tam jenaprosto nejlepší :D... Má fakt bezvadný narážky na CC a to je fkt bomba :D... se vždycky můžeme pochcat smíhy *1* *1* *1* ..Jo pls kdyby ste na něj někdo měl adresu tak mi jí napište na email jorkamalka@seznam.cz...Díky moc :)
  • vše nej

    Ahojky všecho nej hraješ vážně úžasně v chůvě *1*
  • narozky!!!

    všechno nejlepší k narozkááám!!!!!!!!!!
    hodně štěstí, lásky, domácí pohody a zdraví!!!!!!!!!!!! Happy birthday!!!!!!!!!
    Ve Chůvě Faine moc dobrý výkon!!!!!!!!! nejlepší Niles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Daniel Davis

    je jediným důvodem, proč se občas podívat na ten seriál o chůvě.
  • nika1979

    Daniel Davis

    Daniel Davis v podani sluhý Nails cukroval jse včera ze slečnou.Bebcoc...... laska jako tram. mislim žejse veznou.
    • smiley13

      Re: Daniel Davis

      100% se vezmou já už viděla konec a na konci ji požádá o ruku a ona řekne ano. A potom si eště pamatuju že jí bylo nějak zle a tak jí odvezl k doktorovi a voba ondleli když jim řek že je Sísí těhotná!! *4*
  • michal996

    Nails

    Nails je super . Já když má vždycky nějakou narážku na Miss Bebcoc tak se mohu pochcat smíchy fakt si hustej Danieli(Nailsi) *1* *1* *1*
    • Re: Nails

      přesně! II. (23) to je nej
      • Re: Re: Nails

        Tam Miss Bebcoc políbí Nilese! když jsem to viděla v TV tak jsem se začala smát ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit