Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majis

    Buko : Za to ty jsi superhvězda, kterou obdivuje celý svět... :DD
  • Seš Bůh

    Dane ty seš prostě bůůůh Miluju tě *14* *14* *14* *14* Seš frajer... *1* *1* *1*
  • danek:)

    ted zrovna posoucham v irsku jeho Tancirnu. Venku prsi a je hnusne, ale doma super:))))))) eva *3*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÝ DANE !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    *3* *1* *3* *15* *15* *15* *13* *13* *13* *15* *3* *1* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *4* *3* *1*
  • přání

    Milý Dane
    Přání k narozeninám hlavně dobré zdraví,
    štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Kontakt na managera

    Zdravím všechny fandy Dana Nekonečného,mám prosbu nevíte kdo je jeho manager? potřebuji ho objednat na akci *4*
    • stepka003

      Re: Kontakt na managera

      jj vim jmenuje se Petr Vlach číslo boužel nemám ale emaila jo(strejda je super že jo- Dan Nekonečný) *4*
      • neser_me_xp

        Re: Re: Kontakt na managera

        Kdo se menuje Petr Vlach a kdo je tvuj strrrejda ?? :-D sorry sem trrrochu mimo .. :-D *14*
  • beast

    exot

    parodie na tarzana? vetsiho exota sem nevidel
  • werunafm

    Díky .....

    *14* Rrrrrr... DAn je prostě bezvadnej chlap. Dan je BŮH, král rozkoše. *3* On je ten co my pokaždý vykouzlí úsměv na tváři písněmi : Hafanana,Leleleo,Aya Arriba,Samba king,Jsem bos a Holiday *4* .Je sluníčko s nekonečně rozkošnym a sexy stylem. Má bezednou hlavu plnou skvělejch nápadů.Člověka jako on neznám! A to je škoda!!! Vážím si ho jak nejvíc to jde! On je prostě dokonalej,bezkonkurenční.. u mě trumfnul MADONU I JACKSONA *3* .Velvislanec spojených království království rozkoše a divočiny. *5* ... Miluju ho ... více na libimseti.cz/Neser_Me_xP
  • Pan Nekonečný

    Pan Nekonečný, je nekonečnou studnicí nápadů, naprosto dokonalý mozek se smyslem pobavit posluchače a diváky. A za to mu patří veliký dík.
    Pro ty co nemohou přijít na chuť svištění Šumu svistu, bych jen vzkázal "posluchejte něco jiného a otevřete svou duši větší toleranci a vymaňte se ze zažitých představ uhlazených umělců".
    Ahoj a hodně pohody R2 *5*
    • D.

      Já myslím že jinak je normální! *9*
  • baluska1

    sexy hafanana

    dan je úpo nej zpěvák..plný ohňostrojů a taky senza show..nejvíc se mi od něj líbí sexy hafanana...a byl si dane super v ošklivce katce *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit