Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Proc oslavovat tohohle cvoka?Patri spise do lecebny.Neni to umelec,nevim jestli vubec nekoho to co dela oslovuje.Mozna se shovivavost a uprimnost skryva za pokrytectvim,jinak by mu uz asi nekdo naznacil ze je pako.
    • Nelze než souhlasit. Na tuto stránku jsem na razila jen náhodou a velmi mě zajímalo, jaké jsou na toho "zpěváka" názory. Ty opravdu zčásti odrážejí IQ všech těch, kteří na něj pějí ódy. Je to opravdu blázen, osobně odcházím od TV, když se tam objeví, je to děs a čirá hrůza.
    • Jsou tací, kterým se ty bláznoviny líbí, protože na jeho šou chodí.... tak neurážejte, stačilo by říct, že se vám nelíbí. Anebo máte patent na rozum ???
  • je to blaaazon :-) ....ale mam ho velmo rad...vzdy mi zdvihne naladu...
  • Je to schowman,z velkym srdcom,bez znamok stresu a pretvarky.Ked sa niekde objavy vzdy ma pobavy.Prajem mu aby mu zdravie a dobra nalada vydrzala cim dlhsie.
  • hej ja som znamenie rak ako on :D
  • kk.a.t.k.a
    blááázen :D ale baví mě :D *SAMBA KING*
  • dan je *1* *1* *1* *1*
  • D.

    JE PRAVDA,ŽE BERE DROGY?
  • Ehmmm

    Já nechápu natomhle člověku jen jednu věc a to, čím se vlastně živí :-D jako on mi vždycky připadal jak prazvláštní existence dávných věků,........ :-D prostě démon :-D
  • dotaz

    Zajímalo by mě na jaký nástroj hrál Dan v Lauře , mohl by mi nějdo poradit, v životopise jsem to nenašel. Dík Torrero

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit