Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniel je můj nejoblíbenější herec hrozně moc ho miluju *1* a přála bych si strašně moc ho někdy potkat ..... škoda jen ,že se to nikdy nestane .....
    všechny díly Harryho Pottera jsem viděla nejmíň 5o a vědšinu už umím naspaměť ...... skoro celý můj pokoj je polepený různými plakáty a fotkami Daniela a nebo taky Harryho je to jedno protože oba jsou nádherní ....
    *14* miluju je oba dva .....o Harrym vím úplně všechno *4* moc bych ho chtěla obejmout ..... i když bych ho asi umačkala láskou ....... nejhezčí sny jsou právě o Harrym ........ I LOVE Harry Potter\Daniel Radcliffe .... *14* *14* *14* *14* *14* je mi 13 let *14*
  • Dan je můj vážně nejoblíbenější herec ^^ Opravdu ho 'miluju' ^^ (V životě jsem s ním nemluvila, možná **pláče** ani nebudu, ale je to tak; zvláštní, že?) Nejsem jen mezi těmi 'dětmi', co viděly všechny Harry Pottery a už jsou 'upá mrtě nejvíc faninky'. Viděla jsem i všechny jeho ostatní filmy (Prosincové kluky zbožňuju, nemaj chybu ^^), zbožňuju ten muzikál, ve kterém hraje, i když jsem ho bohužel neměla a nebudu mít možnost vidět naživo - videa ale mluví za vše (Máte špatnou náladu? Pusťte si Company Way nebo Brotherhood of Man!).
    A jak to tady čtu... docela závidím těm, co si můžou dovolit jen tak jezdit do 'Anglije' "jen" (nemyslím to tak, Dan nikdy nebude 'jen' Dan) kvůli Danovi (zvláště když je teď skoro rok v New Yorku)... A taky si prosím uvědomte, že si tohle nikdy nepřečte, takže nemá moc cenu sem psát rádoby-angličtinou, jakkoli je to sladké. *3*
    • Naprosto s tebou souhlasím. O něčem, jako je setkání s ním, si můžeme leda tak nechat zdát, ale i sny jsou krásné. *5*
  • Jak já ho miluju!! =)) ♥♥♥ =**
  • Hi Harry. My name is Jana Pálková . I am 10 years old. You're a great actor. I love you so much. I hope ever meet. Do you have skype? if so, is there my name Jana Pálková. Write me please .. YOUR Janička Pálková. *14*
  • Jsi nejlepčejší ze všech ! miluju tě úplně viděla jsem ty filmy všechny s Harrym i ten nový v kině ! tak se mi líbil že na něj jdu znovu ! ♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* největší fanynka a jezdím i do Londýna!a mám i tvůj autogram sám si mi ho podepsal ! ;) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* je mi 12 !
  • Čaute dokážete si představit že by Harryho hrál třeba Rupert :D já teda ne ... :D
  • Vím že to sem nepatří, ale prosím přečtěte si to! ;)
    Hledám členy do mého klubu ALIENS...
    Přihlásit se můžete na těchto stránkách: ufiklub.blog.cz
    Zároveň se musíte zaregistrovat na staj.ufonek.net (jestli už jste tak je to skvělé!!)
    Děkuji vám když se přihlásíte =)
  • Jsem tvá největši fanynka je mi 10let,videla jsem všechny tvoje díly, jsi užasný a jsi ten nejlepši Harry Potter na světě.Miluju tě.
  • Ty si můj nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej herec od mala tě sleduju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* i kvuli tobě jezdim i do anglije vždy *14* *14* *14* zbožnujutě *14* *14*
  • vše nej k narozeninám dodatečně

    zdravím dana a taky jeho fanoušky já sám se připojuji a přeji ti dane hodně zdraví a ůspěchu seš super herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit